Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok így boldogan élni...

Ti tudnátok így boldogan élni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ölelés, odabújás nálunk.Szó szerint akkor ér csak hozzám - heti 1 alkalommal-ha valamit akar. Azonkívül semmi , úgy élünk mint a testvérek. Volt hogy én odabújtam volna hozzá v megsimogattam volna de ellök olyankor magától mondván ő nem szereti az ilyet. 15 éve vagyunk együtt, elejétől fogva ilyen de most tartok ott h kezd hiányozni h csak úgy össze bújjunk, megöleljen. Szóvá tettem már neki de arra hivatkozik h ő nem szereti az ilyet.Kíváncsi lennék él más is ilyen fura házasságban?
2012. dec. 24. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy lecserélni egy olyan emberre, aki tud szeretni? mi az hogy egoista önző?

Én is ilyen típusú ember vagyok, nehezen mutatom ki, de a párom tudja ezt, meg is beszéltük, elfogadta. Hogy lenne már rossz ember meg önző, mert nem tudja kimutatni a szeretetét? Ez olyan, mintha azt mondanátok, hogy rossz ember, mert a zöld a kedven színe, nem a kék. Ő ilyen típusú ember, ettől még senki nem lesz jó meg rossz. Hány olyan ember láttam, aki kimutatta a szeretetét, közben meg össze vissza csalta a másikat.

Itt egyedül a kérdező a hibás, hogy belement egy kapcsolatba egy más típusú emberrel, és 15 év után sajnáltatja magát.

De látszik a válaszokból, milyen szinten van a mai világ. Gondolkodni azt nuku...

2012. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, már ne is haragudj, kedves utolsó, de hatalmas különbség van aközött, hogy az ember nem tudja kimutatni a szeretetét, vagy pl. ellöki magától a párját, ha az hozzábújik. Ez utóbbi már gáz, de nagyon.
2012. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen típusú emberekből ilyen reakciót vált ki a dolog. Ha túlzottan "nyaggatod". MI így éljük meg. Mondom, mi a párommal megbeszéltük, nincs semmi probléma ebből. Ha kezdetektől fogva ilyen a pali, akkor tudta mit vállal. Ha ez nem tetszik neki, nem kellett volna vele összeállni. 15 év után meg nem kéne 180 fokos fordulatot venni, már ami a szeretgetés szükségletet érinti. Azért van a szád, hogy az ilyen fontos dolgokat megbeszéld, már az elején. nem csak szopásra való.
2012. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked a testi érintés a szeretetnyelved,neki pedig valamelyik másik. (Ajándék,minőségi idő,elismerő szavak,szivességek.) Ennek utánaolvashatsz.

Nekem szintén a testi érintés a legfontosabb.Két pasival is volt dolgom,akik nem illettek hozzám ilyen téren (sem) és emiatt szenvedtem is mellettük.Rajta már nem tudsz változtatni.Vagy elfogadod,vagy keresel egy bújósabb tipusút.Jó döntést!

2012. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Így van.

És mindezt 15 év után. Nagy pacsi.

2012. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék boldog lenni egy ilyen kapcsolatban.

Ha más érdekeid úgy kívánják, hogy mégis maradj vele, akkor vegyél egy ölebet, őt dédelgetheted, puszilgathatod, a párod meg majd irigykedhet.

2012. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

9


Szerintem pasi a kérdező. Ez a viselkedés inkább nőkre jellemző.

2012. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!