Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod ezt mondaná mit...

Ha a párod ezt mondaná mit szólná? Mi ez a hirtelen váltás vajon? Nem igazán értem a dolgot.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje együtt vagyunk,eddig ez nem volt probléma,vagy is nem is lehetett probléma ez,mert én soha nem voltam olyan aki ráakaszkodik a másikra.Szóval mostanában elkezdte nekem mondogatni,hogy ő jóval szabadabb és önállóbb személyiség.Erre utalva hogy több térre van szüksége.Lényegében nem értem a dolgot,mert tőlem ezt magkapja,soha nem mondom meg,kivel hova,mikor menjen és meddig maradjon.Max ha elmegy valahova megkérdezem meddig marad kb,ami szerintem természetes dolog.Soha nem szólok bele a döntéseibe,maximum ha megkérdezi tőlem,akkor elmondom az én véleményemet.

A dolog 2-3 hete kezdett el kijönni belőlle,kezdődött azzal hogy mosogatott,és mögé álltam és adtam egy puszit a nyakára,közben átöleltem,majd kikelt magából,hogy miért nem hagyom levegőhöz jutni.Egyfolytába a nyakába vagyok.Fejembe egy nagy kérdőjel csak???Álltam értetlenül.Nem szexelni akartam vagy ilyesmi,egyszerüen átöleltem és adtam neki egy puszit,régebben jól szokott neki esni.Vagy pl múltkor ilyet mondott,hogy haza tud ő jönni egyedül is gyalog,a város másik végéről,nem kell azért kocsikázni és a benzint fogyasztani,holott tudom nem erről van szó.Ilyen eshhez asonló dolgok miatt van kibukva.Vagy pl azért mert megkérdezem ha leül a gép elé,hogy mit csinálsz facebookozol?Teljesen ártatlan kérdések ezek,és ilyeneken kiakad.

Eddig több közös program volt,de mintha már azt sem preferálná annyira,régen egyértelmű volt hogy együtt megyünk pl bevásárolni.Most nekem kell megkérdeznem,ogy szeretnéd hogy elmenjek veled?Tudom ezek apró hülyeségek,de valójában még sem az.Ma rákérdeztem hogy mi baja van,mert én soha nem tartottam kalitkában,és mondtam hogy mellettem szabad ember volt mindig is.Most 4 év után hogy hogy olyan önálló,szabad személyiség lett,akinek ekkora tér kell?


2014. dec. 19. 16:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

ma 20:11


Saját lakásunk van,simán megélne nélkülem is.Jól keres,szóval elhagyhatott volna ha nagyon akar.Viszont a szex az jó köztünk,mondhatom azt,egyre jobb.

2014. dec. 19. 20:16
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia,csatlakozom azokhoz,akik azt mondják,hogy van valakije...

Esetleg még nem biztos benne,magában,meg jön a karácsony...

Szóval elég tipikus,de ne legyen igazam!

2014. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy van valakije, de valószínű, hogy komolyabban tetszik neki valaki más.

az eléggé látszik, hogy nem szeret már téged igazán.

csak esetleg a másik fazon nem jött (még) neki össze.

a helyedben dobbantanék, mert ennek annyi. csak addig fog veled maradni, amíg a másik vagy valaki teljesen új össze nem jön neki.

2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

"Viszont a szex az jó köztünk,mondhatom azt,egyre jobb"


Mert közben a másik pasas jár az eszében, és arra izgul fel az eddigieknél jobban, hogy azt gondolja magában, hogy az döngeti.


Jó tanács: ne hagyd, hogy becsukja a szemét szex közben!!

2014. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha rám hallgatsz, akkor tudatosan békén hagyod. Lehetsz kicsit távolságtartó is nyugodtan. Teljesen kiszolgáltattad magad neki, unalmassá váltál. Amit már megszerzett, az nem érdekes. Engedd, hogy újra meghódítson!


egy nő

2014. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na,mi a helyzet?
2014. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Megtörtént velem is mindez, tehát egyértelműen tudok nyilatkozni: a párod már nem szeret. Nincs mit szépítgetni sajnos.

Amikor még szeretett, nem csalt meg, ezt alátámasztották a közös barátok nekem, illetve ha tudsz olvasni a metakommunikációból, akkor ez utóbbi esetben mindent megtudsz.

Amikor tapasztaltam az általad leírott megnyilvánulásokat a párom részéről, egyértelmű volt, hogy már nem szeret. Ekkor azt mondták el a közös barátok nekem, hogy van valakije sajnos, higgyem el és inkább én szakítsak, sem mint ő. Felkerestem a nőt és nem is tagadta ezt a dolgot. A metakommunikációja ekkorra már sajnos más volt, mint amikor szeretett, azaz olyan, amiket leírtál: nem csókolt meg, húzódozott tőlem és mindenféle kifogásokat talált, hogy ne is érjek hozzá. Azelőtt amikor megcsókoltam, nem számított az, hogy mindenki látja, amikor már nem szeretett, mindig ezt mondta, hogy ne bizalmaskodjak vele, mert sokan látják.

Sajnos amiket írtál, én átéltem, megtapasztaltam - véget vetettem a kapcsolatnak.

2014. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Az is lehet hogy unja kapcsolatott. Ilyenkor tudat alatt érezteti veled hogy ő hogyan érez. Találj ki valami romantikusat amivel az egészet feldobhatod. Próbálj izgalmat vinni a kapcdolatba.
2014. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!