Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod ezt mondaná mit...

Ha a párod ezt mondaná mit szólná? Mi ez a hirtelen váltás vajon? Nem igazán értem a dolgot.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje együtt vagyunk,eddig ez nem volt probléma,vagy is nem is lehetett probléma ez,mert én soha nem voltam olyan aki ráakaszkodik a másikra.Szóval mostanában elkezdte nekem mondogatni,hogy ő jóval szabadabb és önállóbb személyiség.Erre utalva hogy több térre van szüksége.Lényegében nem értem a dolgot,mert tőlem ezt magkapja,soha nem mondom meg,kivel hova,mikor menjen és meddig maradjon.Max ha elmegy valahova megkérdezem meddig marad kb,ami szerintem természetes dolog.Soha nem szólok bele a döntéseibe,maximum ha megkérdezi tőlem,akkor elmondom az én véleményemet.

A dolog 2-3 hete kezdett el kijönni belőlle,kezdődött azzal hogy mosogatott,és mögé álltam és adtam egy puszit a nyakára,közben átöleltem,majd kikelt magából,hogy miért nem hagyom levegőhöz jutni.Egyfolytába a nyakába vagyok.Fejembe egy nagy kérdőjel csak???Álltam értetlenül.Nem szexelni akartam vagy ilyesmi,egyszerüen átöleltem és adtam neki egy puszit,régebben jól szokott neki esni.Vagy pl múltkor ilyet mondott,hogy haza tud ő jönni egyedül is gyalog,a város másik végéről,nem kell azért kocsikázni és a benzint fogyasztani,holott tudom nem erről van szó.Ilyen eshhez asonló dolgok miatt van kibukva.Vagy pl azért mert megkérdezem ha leül a gép elé,hogy mit csinálsz facebookozol?Teljesen ártatlan kérdések ezek,és ilyeneken kiakad.

Eddig több közös program volt,de mintha már azt sem preferálná annyira,régen egyértelmű volt hogy együtt megyünk pl bevásárolni.Most nekem kell megkérdeznem,ogy szeretnéd hogy elmenjek veled?Tudom ezek apró hülyeségek,de valójában még sem az.Ma rákérdeztem hogy mi baja van,mert én soha nem tartottam kalitkában,és mondtam hogy mellettem szabad ember volt mindig is.Most 4 év után hogy hogy olyan önálló,szabad személyiség lett,akinek ekkora tér kell?


2014. dec. 19. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Amikor "tér kell" hirtelen egy nőnek, az azt jelenti, hogy van valakije.
2014. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szóval nem igazán értem,mert emellett még távolság tartobb is lett velem.Soha nem lógtam a nyakán,tény volt idő amikor több időt töltöttük együtt és több program volt együtt,de az sem kényszer volt,mivel jól éreztük magunkat.

Ezek a pl,amiket leírtam,ezek tudom apró dolgok,de ilyenekből van jópár.

Pl régebben lefekvés elött mindig beszélgettünk pár percet,most már azzal jön,miért nem fogom már be a számat,mit kell egyfolytában beszélni.Furcsa ez nekem,eddig nem zavarta ez a dolog,sőt szeretett velem beszélgetni bármiről.Itt még sorolhatnám a dolgokat,de nem akarok itt kisregényt írni és tiiteket untatni ezzel.

2014. dec. 19. 17:04
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Húha. Én vagyok az utolsó, aki azt mondaná, a párodnak van valakije, vagy már terhére van a kapcsolatotok, de szerintem ezek tipikus jelek. Próbál minél nagyobb távolságot tartani tőled, fizikailag és érzelmileg, irritálja a jelenléted, a nagynál is nagyobb szabadságra vágyik.. Azok viselkednek így, akik magukra kényszerítenek egy élethelyzetet, amire egyetlen porcikájuk sem vágyik. Komoly problémái vannak a kapcsolatotokkal, és az, hogy nem is próbálja megbeszélni veled a dolgot, arra utal, hogy ő pontosan tudja, mire vágyik, csak lépni nem mer, és bármit tennél, ez nem változna.
2014. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha a környezetemben azt hallom egy nőtől, hogy neki tér kell, megfojtja a férje, akkor tudom hogy legközelebb már a válásról fog beszélni. Meg amikor látjuk, hogy van valakije, utána jön ugyanezzel a tér kell, megfolyt szöveggel. Sajnos ez az én tapasztalatom.
2014. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

Az első már megírta a választ. Van valakije, nem szeret téged. Egyértelmű az alapján, amit leírtál.

A lányok ilyenek, ha találnak egy jobbat akkor ott hagynak, akár több év után is.

2014. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%

Kérdezted már tőle, mi a baja?

Mi ott csak találgatni tudunk.

2014. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor legtöbbször a főnök, egy kolléga megdicsérte a sminkjét, amit ő rögtön házassági ajánlatnak vett. Egy jó tanács: Ha menni akar menjen, de vissza ne fogadd.
2014. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 17:06


A helyzet az hogy már kérdeztem tőle,hogy mi baja van.Van valakije?Vagy már nem szerelmes?Vagy nem szeret?Azt mondza szeret,kérdeztem tőle ogy de már nem vagy szerelmes igaz?Azt mondta de az.Mondom és kibe belém?Azt mondja te hülye,hát kibe a szomszédba,naná hogy beléd.Ma is érdekes szitu volt,már szabin vagyunk nem dolgoztunk,délelött elök magától ugyan így amikor hátulról átöleltem és egy puszit adtam neki,utánna befekszik az ágyba,amjd kéri menjek oda,mert szeretkezni akar.Mondom magamba most mivan?Elmegy fürödni és behív ogy szálljak be mellé.Mint egy hullámvasút,hol ilyen hol olyan.Alapban egyébként ilyen természet,de ennyire nem volt ilyen.Nem tudom mi lehet.

2014. dec. 19. 17:11
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

pontosan ezek nem nagy dolgok,de mégis fontosak..

el kell vele beszélgetni,le kell vele ülni és neki szegezni a kérdést,hogy van-e valakije?

mennyi idősek vagytok? gyerek,eljegyzés szóba került már?

2014. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

pontosan ezek nem nagy dolgok,de mégis fontosak..

el kell vele beszélgetni,le kell vele ülni és neki szegezni a kérdést,hogy van-e valakije?

mennyi idősek vagytok? gyerek,eljegyzés szóba került már?


Én 31 vagyok ő 29 éves.Én engem már 1.5 hete nem hagy nyugodni,szinte minden nap téma a dolog.Probálok róla beszélni,és néha megnyugtat,hogy nyugodjak meg engem szeret,nem kell neki senki más,és velem képzeli el az életét és ne beszéljek már hülyeségeket,mert szüksége van rám.Viszont néha teljesen ellentétesen viselkedik,nem mondom hogy a nap minden órjában boruljon a nyakamba.Azt is kérdeztem tőle,hogy ugye megmondaná ha már nem akar velem lenni és nem velem tervez.Ilyen szempontból őszinte,szóval nem sumákolna.Gyerek nincs egyenlőre tervben,nem szeretnék és se,ő sem egyenlőre.Anyagi gondjaink nincsenek.

2014. dec. 19. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!