Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod ezt mondaná mit...

Ha a párod ezt mondaná mit szólná? Mi ez a hirtelen váltás vajon? Nem igazán értem a dolgot.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje együtt vagyunk,eddig ez nem volt probléma,vagy is nem is lehetett probléma ez,mert én soha nem voltam olyan aki ráakaszkodik a másikra.Szóval mostanában elkezdte nekem mondogatni,hogy ő jóval szabadabb és önállóbb személyiség.Erre utalva hogy több térre van szüksége.Lényegében nem értem a dolgot,mert tőlem ezt magkapja,soha nem mondom meg,kivel hova,mikor menjen és meddig maradjon.Max ha elmegy valahova megkérdezem meddig marad kb,ami szerintem természetes dolog.Soha nem szólok bele a döntéseibe,maximum ha megkérdezi tőlem,akkor elmondom az én véleményemet.

A dolog 2-3 hete kezdett el kijönni belőlle,kezdődött azzal hogy mosogatott,és mögé álltam és adtam egy puszit a nyakára,közben átöleltem,majd kikelt magából,hogy miért nem hagyom levegőhöz jutni.Egyfolytába a nyakába vagyok.Fejembe egy nagy kérdőjel csak???Álltam értetlenül.Nem szexelni akartam vagy ilyesmi,egyszerüen átöleltem és adtam neki egy puszit,régebben jól szokott neki esni.Vagy pl múltkor ilyet mondott,hogy haza tud ő jönni egyedül is gyalog,a város másik végéről,nem kell azért kocsikázni és a benzint fogyasztani,holott tudom nem erről van szó.Ilyen eshhez asonló dolgok miatt van kibukva.Vagy pl azért mert megkérdezem ha leül a gép elé,hogy mit csinálsz facebookozol?Teljesen ártatlan kérdések ezek,és ilyeneken kiakad.

Eddig több közös program volt,de mintha már azt sem preferálná annyira,régen egyértelmű volt hogy együtt megyünk pl bevásárolni.Most nekem kell megkérdeznem,ogy szeretnéd hogy elmenjek veled?Tudom ezek apró hülyeségek,de valójában még sem az.Ma rákérdeztem hogy mi baja van,mert én soha nem tartottam kalitkában,és mondtam hogy mellettem szabad ember volt mindig is.Most 4 év után hogy hogy olyan önálló,szabad személyiség lett,akinek ekkora tér kell?


2014. dec. 19. 16:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy nyugodjak meg,nem fog 29 évesen meghülyülni,velem képzeli el az életét.
2014. dec. 19. 17:32
 12/28 anonim válasza:
34%
A nőnek ha térre van szűksége egyedüllétet akar. Vagy nem meri bevallani hogy nem szeret, vagy pedig a "nyomulós" jelenléteddel idegesíted őt. Ha soha nem nyomultál rá akkor nem értem, de ez komoly probléma. Ülj le vele beszélni mert ebből válás is lehet.
2014. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ma 17:46


Volt időszak,amikor kicsit jobban nyomultam,de azt is csak azért,mert igénye volt rá.Azt érzi az ember,mikor esik jól a másiknak a közeledés.Nem hinném hogy túlzásba vittem,ha ilyen volt,akkor is cska azért,mert láttam tetszik neki az a szituáció.Mostanában,pedig egyáltalán nem volt ilyen,az elmúlt pár hónapba.Egy kapcsolatba mindig változnak az igények,kinek ilyenje vagy olyanja van éppen.De ami most van,ez számomra furcsa,soha de soha nem tartottam porázon,soha nem mondtam,hogy kivel menjem,nem kértem számon dolgokról.Max megkérdeztem ha elment a barátnőivel,hogy jól érezte e magát,de volt hogy magától mondta hogy milyen volt.Furcsa az egész,nem igazán értem.Biztos vannak hülye szokásaim,nem mondom hogy nem,de azért nem vagyok annyira idegesítő ember.

2014. dec. 19. 17:51
 14/28 anonim ***** válasza:
17%
Lehet itt mellébeszélni virágnyelven fogalmazni. Van valakije. Csak még nem biztos hogy kell az illetőnek. Addig nem enged el téged.
2014. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 17:54


Még nincs senkije,én inkább az utobbira gondolok.Hogy még nem tudja kell e az illetőnek.Ez sanszos lehet.Erre látok reális esélyt,még nem csalt meg,inkább vár valamire.Nekem ez a megérzésem.

2014. dec. 19. 17:58
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
Küldd át hozzám ma este és holnap megirom, mi a helyzet!
2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék egyből arra, hogy van valakije, de akkor is előled menekül, talán elhidegült, beleunt és ettől gondolkodóba esett. Meglehet, hogy az évek alatt csak jól tolerálta a "nyomulásodat" pedig egyáltalán nem volt kedvére való, de mostanra -talán mert valami "okoska jóbarát" elkezdte tömni a fejét- betelt nála a pohár. Lehet elbizonytalanodott a jövőtöket illetően, de még maga sem tudja hogyan tovább.

Amit szinte biztosra ki mernék jelenteni, hogy szabadságra van szüksége azért menekül. A kérdés, hogy mi áll szabadságvágya hátterében valójában.

Én is csak tapasztalatból tudok írni, de amelyik kapcsolatban ez a probléma felüti a fejét annak mindig sírás a vége!

2014. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
28%

14


Ja persze, van valakije...

Nem hiszem, hogy csak te mondod meg itt a tutit! Miért beszélne itt mindenki virágnyelven?

Senki nem tudja mi van (szerintem még a csaj sem), mindenki csak tippelget és tapasztalatot közölhet.

Te azt mondod van valakije, mert talán hasonlóan jártál vagy neked ez a legkézenfekvőbb, én meg azt, hogy őrlődik a csaj nem kéne e váltania egy újra.

2014. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

ma 18:33


Nem hinném hogy lenne valakije,én inkább azt mondanám,hogy elgondolkodóban van.És igen,én is inkább arra gondolok,hogy ne e az van,hogy arra gondol hogy váltani kellene e.Vagy van valaki a képben,de még nem biztos hogy tudja mit akar tőle,még ha nem is volt köztük semmi,de vár valami lépésre.Úgy érzem mintha leakarná építeni a kapcsolatunkat,lehet nem is tudatos,mert mondtam ezt neki,én ilyen téren nem kertelek,és felteszem a keresztkérdéseket,vagy a kérdéseket.Kérdeztem tőle,hogy leakarod építeni a kapcsolatunkat,vagy miért viselkedsz így?Azt mondja hülye vagyok,hogy akarna leépíteni egy olyan valakit akit szeret.Na szóval nem tudom,ha valamit is csinál,az tuti nem tudatos,szerintem még maga sincs tisztába vele.

2014. dec. 19. 18:39
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha lenne valaki, akkor nem akarna szexelni sem veled...az elképzelhető, hogy valaki kicsit megkavarta, vagy kiszeretett belőled, csak nem akar kilépni....hogy éltek? hol éltek? mennyire tudna önállóan élni?
2014. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!