Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egyáltalán nem szeretem magam.Külsőre sem tetszek magamnak,néha vannak olyan napok,amikor igen.24 éves vagyok,de még mindig 15-16 körül érzem magam.Nem érzem magam nőnek!A magassarkút nem szeretek és hiába öltözködöm nőiesen,mégis gyerekesnek tartom magam,akinek semmi kisugárzása,semmi önbizalma nincs.

Minden,de tényleg minden kapcsolatomat elrontom.

Emellett voltak a múltamban dolgok,amikre nem vagyok büszke,és folyamatosan azzal szembesülök,hogy előbb-utóbb utolér.

Nagyon sok barátot vesztettem el az utóbbi időben,ami nem baj,mert legalább kiderült kikre számíthatok igazán.

Egyszerűen nem tudom hogy változtassak az egész életfelfogásomon.Folyamatosan a múlton rágódok,nehezen lépek tovább.Most is egy exem miatt sopánkodok,akit igazából nem is szerettem annyira,nem adott sokat a kapcsolatunkban,tudom,hogy csak az hiányzik,hogy valakihez odabújjak.. Úgy érzem sosem találom meg a megfelelőt vagy őt is elmarom magam mellől.Nincs túl jó természetem,ezen is szeretnék változtatni.Hamar felkapom a vizet,sértődékeny vagyok.

Sosem értettem,ha jön egy fiú,hogy mit kedvel bennem,mit szeret bennem,mikor egy 2lábonjáró csőd vagyok.

Se normális munkám,se párom,se célok az életben..

Egyszerűen nem találok önmagamra és nincsen semmi kitűzött célom azon kívül,hogy jól keressek és férjhez menjek,gyereket szüljek.

Szeretnék végre felnőni,megtalálni magamban a nőt,megváltozni jobb irányba,célokat...


2014. dec. 19. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mielőtt még megölöd magad.
2014. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az a boldogtalanság amit most érzel, nem fog külső körülmények miatt (pénz, házasság, gyerek) tartósan változni, pont olyan elégedetlen leszel mint most. Ha egyedül nem tudsz ezen változtatni kérj segítséget jó lehet a pszichológus. Lelki nehézségeken sokat segít a rendszeres sport is, illetve ha elkezdesz a magad baján való kesergés helyett másokon segíteni, akik erre rászorulnak, pl önkéntes munka beteg gyerekekkel kapcsolatosan, idősgondozás, ilyesmi. És olvasd el ezt a könyvet ha teheted: E. Tolle: A most hatalma.
2014. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már meg is tetted az első lépést, hiszen feltettél ide egy kérdést.


Csak így tovább!

2014. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!