Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már éreztetek így?

Ti már éreztetek így?

Figyelt kérdés

Sajnos a családomban és a munkahelyen is bőven volt mostanság problémám. Igazából egyik probléma jött a másik után,közben nagyon fáradt és lestrapált is voltam és ha tudok egy picit is pihenni,kikapcsolni,akkor annak már nagyon tudok örülni.

Ismerősök,barátok megtalálnak még az Ő problémájukkal is és persze meghallgatom őket,de az már néha sok ha kb napi szinten hívogatnak. Nem arról van szó,hogy nem szeretnék segíteni,mert igen,ha tudok,de az esetek többségében nem,csak tanácsot tudok adni. Csak azt érzem,hogy néha már kicsit sok az egész és emiatt van egy kis bűntudatom is,mert nem szeretném őket megbántani vagy ilyesmi,csak nekem is vannak problémáim és örülök,ha azokat megoldom. Szóval lelkileg is eléggé le vagyok terhelve.


Ez érthető vagy nem?


2014. dec. 18. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Érthető! Én leépítettem a problémázók nagy részét de még mindíg nyomás alatt vagyok, egyéb okok miatt. Nekem most nincs energiám mások lelkét pátyolgatni, pláne, hogy amikor én vagyok bajban, mind lekopnak...
2014. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen érthető. Telefon kikapcs, ajtó becsuk.
2014. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Mondjuk van olyan,aki nem kopik le,mert nagyon jó barátnőm. Csak tudod azt érzem,hogy sokszor leterhel a problémáival,de megbántani sem szeretném Őt.

Igazából már évek óta így megy és van,hogy már picit sok,főleg olyankor mikor nekem is rengeteg problémám van (több is,mint neki). Én igazából,ha problémám van,nem hívogatom állandóan,mert nem szeretném vele terhelni,mert tudom neki is vannak problémái. Nekem olyankor természetes,hogy próbálom megoldani.

2014. dec. 18. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Terheld őket te is.
2014. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!