Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ereztetek mar ugy hogy rossz...

Ereztetek mar ugy hogy rossz emberre pazaroltatok eveket?

Figyelt kérdés
Az exemmel tobb mint ket evig jartunk eljegyzest hazassagot szeretett volna ezeket mindig o mondta nem en eroltettem aztan egyik naprol a masikra szakitott velem. Azota mar eltelt masfel ev rengeteg bajom van igy az ismerkedes is nehezkes. Az exem pedig boldog kapcsolatban van. En meg lassan 30 vagyok es ebben a korban a normalis pasik mar megnosultek. Nagyon banom hogy annak idejen igy elszurtam az eletem. Meg mielott valaki leirna mondom hogy nem voltak jelei hogy el akar hagyni. Volt valaki ilyen helyzetben?
2014. aug. 19. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Első nagy szerelmem ilyen volt, 1 év után váltott másik pasira, de utolsó percig nyomta a mennyire szeret, ötökké velem akar lenni dumát.


Ettől függetlenül, ez az elszúrtam az életem dolog elég nagy f..szság. A saját életed kell mindig építeni, egy párkapcsolat meg a mai világban nem feltétlenül tart örökké. Az exes dolgokat meg nézd úgy, hogy attól hogy volt, nem azt jelenti hogy pazarlás volt, ha 1,5 éve nem találsz partnert, akkor lehet hogy előtte sem találtál volna, és akkor még 2 évig lettél volna egyedül, az se jobb.


Meg kész, rég tovább kellett volna lépni, megemészteni a szakítást, és úgy nézni hogy legalább átéltél egy csomó jó dolgot.

2014. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot pazaroltam el...ma már csak röhögök rajta, nem is merek belegondolni, ha évek mentek volna el...
2014. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
90%
Te döntöd el, hogy elpazarolt 2 év volt vagy sem. Ha úgy állsz a dolgokhoz, h jajjjj, elpazaroltam, és vége az életnek, és soha nem találok párt, akkor úgy is lesz. DE úgy is nézheted a dolgokat, hogy volt egy kapcsolatod, amiből rengeteget tanulhattál. Ha boldogok voltatok, akkor végig kell gondolni h miért nem ment, miért lett vége, ki hol hibázott, és hogyan lehet ezt majd elkerülni. Nekem első kapcsolatom 6,5 év után ért véget.... utánna jött egy 3,5 éves...és az is véget ért... de rengeteget tanultam mindkettőböl, rengeteget fejlődtem, tapasztaltam, tanultam... a mostani párommal már sokkal okosabban, tapasztaltabban, nyugodtabban kezeljük a dolgokat. Tudjuk, hogy egy jó kapcsolat is véget érhet, ezért tudatosan építjük a kapcsolatot, hogy sokáig tartson. Mindent megbeszélünk, a legnagyobb konfliktusokat is nyugodtan, és együtt kezeljük, első percben szólunk, ha valami bánt minket... nem volt elpazarolt idő egy kapcsolat sem, mert ép azok vezettek oda, hogy az lehessek, akit a párom ma szeret.
2014. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem, voltak elszúrt kapcsolataim, de azonnal szakítottam, mikor rájöttem, hogy ez nincs rendben, vagy ez az ember nem normális.:)) Ha viszont eddig nem voltak jelek és most elhagyott, akkor semmi baj, akkor nem pazaroltad az idődet, mert boldog voltál vele.


Volt egy kapcsolatom egy éve, szakított velem, átvert, megcsalt, zaklatott. De a mai napig azt mondom, hogy annyira megérte, mert így szeretni még nem láttam magam, és nagyon jó tudni, hogy ennyire tudok.:)

27N

2014. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt nagyon szép válaszok születtek, különösen Imola Ágnesé tetszik, ő egy igazi érett gondolkodású ember.

én is így gondolom, hogy te döntöd el, hogy mi volt a pazarlás és mi nem. én is gondoltam már úgy kapcsolatra, hogy pazarlás volt, de akkor belegondolok, hogy mennyi mindent kaptam meg tanultam belőle. a párkapcsolat sohasem biztos. a legtöbb párkapcsolat véget ér, vagy pedig elviselhetetlen lesz, bár a két fél együtt marad.

az a jó, ha a szakításból levonjuk a konzekvenciát, és a tanulsággal tudunk tovább lépni, és legközelebb máshogy, mással megpróbálni.

2014. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egy 8 majd egy 5 éves kapcsolat után kötöttem ki a férjemnél, egyiknél sem éreztem azt, hogy elpazarolt évek lettek volna, mindegyikből tanultam, tapasztalatot szereztem, ezektől az évektől lettem az, aki, ezek miatt a dolgok miatt tudtam értékelni sok mindent, amit korábban természetesnek vettem...és igen, ezek miatt a kapcsolatok miatt rengeteg tüske alakul ki bennem, de azok is formáltak....nem bánom, hogy így alakult az életem, a lényeg, nem a múltban kell élni, hanem a jelenben, a múltból lehet tanulni, majd lapozni
2014. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!