Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Mit tegyek...

Mit mondjak neki? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja járunk, és már voltam náluk 2x is, Őis volt nálunk, találkoztunk egymás szüleivel stb.

Én mégis úgy érzem, hogy engem ott nem látnak szívesen, mert hülyén érzem magam amikor átmegyek... De Ő azt állítja, hogí ez nemigaz, mert birnak a szülei és szimpi vagyok nekik. És nemérti, h miért gondolom így.

De én nem akarom, hogy egyoldalú legyen, hogy mindig csak Ő jön hozzánk, szeretnék énis átmenni hozzájuk, de amikor oda kerül a sor, akkor olyan furán érzem magam, hogy zavarok, és hogy teher vagyok ott. És olyan ciki, és megalázó. Nemtudom, hogy ezt azért érzem, mert tényleg így van, vagy csak úgy...érzem.

Azt mondom neki, hogy Ő ezt nemérti, azt akarja, h magyarázzam el neki, hogy mi a baj... de nemtudom megfogalmazni ezt érezni kell :(

17 vagyok, Ő 20


2010. febr. 1. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet h csak nem szoktak még meg és "idegennek" számitasz ott..ne értsd félre..

szerintem nyugodtan menj el hozzájuk és 3-4 alkalom után biztos jobb lesz, beszélgess velük..stb és megszeretnek majd:)

jah és vigyél sütit olyat amit te sütöttél..:) az jó pontnak számít:)

2010. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én 8 honapja vagyok együtt a barátommal, már 2.honap után feljárkáltunk egymáshoz.

De még én is zt érzem hogy nálluk idegen vagyok és teher:S

Anyukájával beszéáltem,mondt h nem vagyok eteher dehogyis örül h itt vagyok a fiával.

De attol függetlenül még mindig azt érzem :S

2010. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!