Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki ezek után?

Mit mondjak neki ezek után?

Figyelt kérdés
Reggel kedvesen mentem anyut kelteni, de álmos volt még, úgyhogy hagytam, hadd pihenjen. Nemrég felkelt, azt mondja, úgy érzi, kimerült, fáradt, pocsék a hangulata, és azzal vádol, hogy én ráküldtem a fáradtságom, elszívtam az erejét, és rám mérges ez miatt. Ilyenkor mit mondjak? Én nem csináltam semmit! :S
2011. jan. 20. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Te kis energiavámpír! :-)


Amúgy no comment. Már megbocsáss, de jót nevettem... :-)

2011. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én sajnos nem, mert én is fáradt vagyok, úgyhogy nem tudom, mit szívtam el tőle, mert majd el alszok :(
2011. jan. 20. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Röhögd ki, hogy a hülyeségeivel mást pécézzen ki magának. Ez teljesen abszurd.
2011. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pedig sajnos igaz. szerencsére itt hagyott egymagamban, de akkor is bánt, hogy még szólni sem tudtam, csak kiosztott ezzel a szöveggel, és elvonult.
2011. jan. 20. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Physzitaerre van anyukadnak szuksege, vagy Neked, ha kamu kerdes.
2011. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fenéket kamu, minek kamuznék ilyet??? majd el alszom, erre visszajött, már életvidáman, hopp, hirtelen jó a kedve- én meg elalszok menten...
2011. jan. 20. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem lehetetlen, hogy kér ember kölcsönösen kiszívja egymás energiáit. Ha mindketten a másikra alapoznak, nem tudnak ellenni önmagukban, folyamatosan igénylik és kikényszerítik a másik feléjük irányuló figyelmét, akkor mindketten elfáradhatnak ettől. (Ezt a fajta figyelem-kikényszerítő magatartást is energia-vámpírnak hívjuk.) Ilyenkor persze a gyerek kevésbé hibás, hiszen Ő ezt a fajta viselkedést csak eltanulta a szülőtől. Jó lenne változtatni, túllépni ezen mindkét félnek, csak rohadtul nehéz, ha tényleg ez a helyzet. Olyan tevékenységeket kell hozzá keresni (akár külön-külön), ami feltölt energiával. Ez persze kinek-kinek más, egyedi.
2011. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Front van, 10 óra alvás után (6-7 óra elég szokott lenni) én is fáradtan és morcosan keltem. Most is majdnem koppan a fejem az asztalon. Gondolom ő közben felkávézta magát.

Ha van lehetőséged aludni, feküdj le kicsit. Ha nincs, akkor ami nekem mindig használ: citromos víz (limonádé cukor nélkül) és/vagy kávé. Esetleg erőltess egy kis mozgást, az is elindítja a vérkeringést.


De ne keressetek misztikus okokat, a frontérzékenyek most mind kómásak :)

2011. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!