Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit mondjak neki ezek után?

Mégis mit mondjak neki ezek után?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom ami valamivel több mint 5 évig tartott!Nem mondhatnám egy felhötlen visznynak, volt benne minden amit csak el lehet képzelni!A 70%-a veszekedés, állandó féltékenységgel tüzdelve, szóval lekileg-idegileg, mindenhogy tönkretett!

Öngyilkosággal fenyegetözött, ha szakitani akartam vele, ám Én mégis kidobtam, mert nem birtam tovább mellette-erre rámennt egy másfél éves kapcsolatom, mert folyamatosan zaklatott minket a baromságaival...

Ha szépen kértem, nem értette meg, hogy hagyjon békén, ha felvettem a stiluát, és orditottam vele, méginkább agressziv lett velem!

Reménytelen volt a kommunikáció vele, akármivel is próbálkoztam!Abszolut klinikai eset!!!

Majd másfél éve lett egy új kapcsolatom,legnagyobb meglepetésemre most nem zaklatott az sms-eivel, leveleivel, telefonjaival(hozzáteszem lecseréltem a számom)néha irt egy semmitmondó sms-t, Én nem foglalkoztam vele, a lényeg, hogy a mostani és jelenleg is tartó kapcsolatomnál nem avakozott közbe, pedig a párommal már össze is költöztünk, de hála istennek megszüntek a fenyegetései, szóval rég nem hallottam a srác felöl, egyépként szomszédok vagyunk,de még köszönni se köszön-nem is várom el!

Tehát minden rendben volt, egészen mostanáig...

Nyár óta van egy barátnöje,ismerem is a leányt, vele is állandóan veszkedik, a MI dolgainkat hozza fel neki, velem példálozik és olyan dolgokat mondd rólam, ami nem fedi a valóságot!

Higyjétek el, ha csak valami kisebb hazugságról lenne szó nem érdekelne , mit pofázik a hátam mögött rólam, de mivel ez egy elég kényes téma, és múltam egyik legérzékenyebb pontjáról van szó, ezért akármennyire is szeretném, de nem tudok felette szemet húnyni!!!

Pontosan tudja Ö is hogy hazudik, hogy nem igaz amit a barátnöjének mondd, mgis ezt csinálja!

Engem nem érdekel, hogy van barátnöje, ha ugy tetszik örülök is neki, de akkor ne velem legyen elfoglalva!

A srác haverjától megkérdeztem, hogy nem-e tudja a telszámát, mert nekem már nincs meg, erre ma faluszintem azt hallotuk vissza a haverjaitól, hogy Én le akarom cseszni stb.. -ami igaz is, legalább is beszélni akarok vele, de mit mondjak neki, ami hat is rá, és felfogja , hogy nekem ezek a hazugságai nagyon rosszul esnek!

Megjegyzem a barátnöjével, most megint összeveszett-gondolom azért mert közeleg karácsony és, hogy ne kelljen neki ajándékot vennie!

Muszály vele beszélnem....


2010. dec. 17. 23:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
23/L -Nem mintha számítana:)
2010. dec. 17. 23:28
 2/18 A kérdező kommentje:
UI:Bocs a hibákért, gyorsan gépeltem!:(
2010. dec. 17. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz vele, csak rosszabb lesz, mert akkor azt hiszi, hogy még mindig hatással van rád. Egyszerűen sz*rd le! Te tudod, hogy mi az igazság, meg nyilván azok is tudják akik közel állnak hozzád,a többivel ne foglalkozz! Csinálj úgy, mintha tudomást se vennél róla,s akkor abba fogja hagyni! Koncentrálj a mostani kapcsolatodra,légy boldog a pároddal,az idióta exet meg hagyd, hadd főljön a saját levébe! ;)
2010. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

6 éve már , hogy kidobtam, Én nem foglakozok vele, semmi rosszat nem tettem vele, akkor sem és most sem...

Ö pontosan tudja, hogy nem igaz az amit kitalált, csak saját magát mentegeti,hogy Ö legyen feltüntetve jó színben!

Eddig is nagyon-nagyon sokmindent toleráltam elnéztem neki, pedig higyjétek el sokszorbántott-igen fizikálisan is, lekileg is!

Egyszerüen tönkretett, azzal a dologgal amivel kapcsolatban most hazudik...

Ezt már nem tudom és nem is akarom lenyelni!

Tudja, hogy mondhat rólam bármit nem érdekel, de ez az egy dolog nagyon fáj nekem!

Akár az életem árán is képes lennék megvédeni az igazam!!!!

Igen persze azok az emberek akik nagyon közel állnak hozzám, tudják, hogy nekem van igazam, de most muszály vele beszélnem-nem ez a kérdés!

A nagy kérdés az, hogy HOGYAN magyarázzam meg neki, hogy fogja fel végre ez a dolog ugyanugy az Ö élete része is, és az is marad örökre!!!

2010. dec. 17. 23:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Inkább a barátnőjével beszélj, és próbáld megmenteni tőle.
2010. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem 6 évig volt egy hasonló kapcsolatom. Több megszakítssal közben. Én is próbáltam továbblépni, volt 2 rövidebb kapcsolatom. Fenyegetőzött, hogy megveri az új barátaimat, a családomat, stb. Egész idő alatt feszült voltam, ideges, mindig rámentek a kapcsolataim. Követett, leskelődött utánam. Párszor részegen eljött hozzánk, felpofozott, stb. (A kapu előtt várt rám, amikor este hazajöttem...)

Gondoltam, hogy elmegyek a rendőrségre, de mivel tanúm nem volt a fenyegetéseire, és a bántalmazásaira;ráadásul elég jó kapcsolatai voltak a rendőrségen, sok értelme nem lett volna. Csak még jobban magamra haragítottam volna.

Aztán úgy döntöttem, hogy inkább lelépek. Szóval kiköltöztem külföldre. Itt szerencsére nincsenek kapcsolatai! Egy darabig hívogatott, de mostmár kb. 1 éve nyugodtan élek.


Szerintem ne erőltesd a beszélgetést az exeddel, teljesen felesleges. Mit mondanál neki? Hogy ne mondjon rólad több hazugságot? Talán még tetszene is neki, hogy ezzel fel tud idegesíteni, és még inkább csinálná. Szóval inkább hagyd szó nélkül.

2010. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

mindenképpen beszélnem kell vele!

Ha megérti-ha nem , akkor is elmondom neki a problémám!

Én beszéltem a barátnöje rokonával-Ö mondta el, hogy mi is a helyzet, nem hiszem , hogy Ö hazudott volna, hiszen pontosan elmondott mindent...meg Ö is tudta mi volt anno velünk!

A barátnöjével nem beszélek, mert akkor az lesz, hogy szét akarom öket választani, pedig érdekem nem füzödik hozzá, szóval nem semmiképpen!

Utolsó!!!

Velem is ugyant ezt csinálta!

Piszok neház évek voltak, de túl vagyok rajta!

Tudnám kezelni azt a helyzetet mikor beszélnem kell vele!

Már nem félek, ha ordit, vagy fenyegetözik!!!!

2010. dec. 18. 00:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne sajnáld erőszakkal védeni magad. Például legyen nálad könnygáz, piszkavas...
2010. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindenképpen:))
2010. dec. 18. 00:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy agyon is lőnék egy zaklatót, ha ez kellene, hogy megszabaduljak tőle.
2010. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!