Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit mondjak neki ezek után?

Mégis mit mondjak neki ezek után?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom ami valamivel több mint 5 évig tartott!Nem mondhatnám egy felhötlen visznynak, volt benne minden amit csak el lehet képzelni!A 70%-a veszekedés, állandó féltékenységgel tüzdelve, szóval lekileg-idegileg, mindenhogy tönkretett!

Öngyilkosággal fenyegetözött, ha szakitani akartam vele, ám Én mégis kidobtam, mert nem birtam tovább mellette-erre rámennt egy másfél éves kapcsolatom, mert folyamatosan zaklatott minket a baromságaival...

Ha szépen kértem, nem értette meg, hogy hagyjon békén, ha felvettem a stiluát, és orditottam vele, méginkább agressziv lett velem!

Reménytelen volt a kommunikáció vele, akármivel is próbálkoztam!Abszolut klinikai eset!!!

Majd másfél éve lett egy új kapcsolatom,legnagyobb meglepetésemre most nem zaklatott az sms-eivel, leveleivel, telefonjaival(hozzáteszem lecseréltem a számom)néha irt egy semmitmondó sms-t, Én nem foglalkoztam vele, a lényeg, hogy a mostani és jelenleg is tartó kapcsolatomnál nem avakozott közbe, pedig a párommal már össze is költöztünk, de hála istennek megszüntek a fenyegetései, szóval rég nem hallottam a srác felöl, egyépként szomszédok vagyunk,de még köszönni se köszön-nem is várom el!

Tehát minden rendben volt, egészen mostanáig...

Nyár óta van egy barátnöje,ismerem is a leányt, vele is állandóan veszkedik, a MI dolgainkat hozza fel neki, velem példálozik és olyan dolgokat mondd rólam, ami nem fedi a valóságot!

Higyjétek el, ha csak valami kisebb hazugságról lenne szó nem érdekelne , mit pofázik a hátam mögött rólam, de mivel ez egy elég kényes téma, és múltam egyik legérzékenyebb pontjáról van szó, ezért akármennyire is szeretném, de nem tudok felette szemet húnyni!!!

Pontosan tudja Ö is hogy hazudik, hogy nem igaz amit a barátnöjének mondd, mgis ezt csinálja!

Engem nem érdekel, hogy van barátnöje, ha ugy tetszik örülök is neki, de akkor ne velem legyen elfoglalva!

A srác haverjától megkérdeztem, hogy nem-e tudja a telszámát, mert nekem már nincs meg, erre ma faluszintem azt hallotuk vissza a haverjaitól, hogy Én le akarom cseszni stb.. -ami igaz is, legalább is beszélni akarok vele, de mit mondjak neki, ami hat is rá, és felfogja , hogy nekem ezek a hazugságai nagyon rosszul esnek!

Megjegyzem a barátnöjével, most megint összeveszett-gondolom azért mert közeleg karácsony és, hogy ne kelljen neki ajándékot vennie!

Muszály vele beszélnem....


2010. dec. 17. 23:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Annyit kapnál érte mint egy normális emberért,hidd el nem éri meg!
2010. dec. 18. 00:24
 12/18 anonim ***** válasza:

hat éve dobtad ki, majdnem hatot jártatok és most 23 vagy? o.O 11évesen jöttetek össze?


Szard le! Tényleg. Beteg. Csak élvezni fogja, hogy idegesít. Az is lehet, amilyen hülye, neki az a valóság. Tényleg ne foglalkozz vele.

2010. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen 2003-ban jöttünk össze,23-6 az 17!

4 évig jártunk "békében" a maradék évek elmenntek a szenvedéssel!

2010. dec. 18. 00:56
 14/18 A kérdező kommentje:
ja most olvasom-bocs elirtam, nem 6éve dobtam ki,5-6évet jártunk, de legyen inkább 4 a békés idöszak...Bocs!
2010. dec. 18. 00:59
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Jó ember most van egy boldog kapcsolatod mit izgatod magad egy idegbeteg ember miatt.

Ne hívd, ne keresd, nagy ívben kerüld el, ezzek után mért akkarsz időt pazarolni rá. Nincs jobb dolgod?

2010. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha már nagy nehezen sikerült megszabadulni tőle, most kár lenne megint elölről kezdeni az egészet. Az írásod alapján ez az ember nem normális, milyen észérvekkel tudnád akkor meggyőzni? Hagyd a fenébe szerintem, ne hagyd, hogy manipuláljon! Ez a kapcsolatod is rámenne. Nem éri meg. Bár nem derült ki, mi az a hipertitkos hazugság.
2010. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A jelnelegi kapcsolatom nem fog rámenni,nem hagyom neki, tudom, hogy nem normális, de beszélnem kell vele!

A nagy titok? igen!!Hmmmm-majd egyszer ha kicsit lehiggadtam!

Sajnos még nem tudtam vele beszélni, de eljön mindennek az ideje!

Egyszer elmondom neki a problémám, és ha nem érti meg(amit kétlek) akkor leznek más ezközeim a megértetésre!

2010. dec. 19. 00:21
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Ember te se vagy egészen tiszta magad írod hogy elmebeteg, évek óta zaklat te meg ezzek után még szóba állnál vele.

Magyarázni akkarsz egy olyan embernek aki állitásod szerint nem értne 1 szót se. Magaddal kerülsz ellentmondásba, hagy pletykájon ha látja hogy nem érdekel ezzel is leáll mint a telefonálgatásal.

2010. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!