Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek távoltartásit?...

Hogyan kérjek távoltartásit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szakítottam az exemmel lassan 2 hónapja. Azóta zaklat, éjjel-nappal hivogat, hol azért, hogy fogadjam vissza, hol azért, hogy elhordjon mindenféle utolsó k...nak. Fenyeget azzal, hogy öngyilkos lesz, hogy megöli a kutyámat, mások életével is fenyegetőzik, követ, már munkahelyemre is eljött megnézni, hogy mit csinálok. Eddig felvettem neki a telefont, mert féltem, mivel ha nem vettem fel, akkor jött az sms, hogy na akkor majd személyesen, ezt nem akartam, mert rettegek tőle, úgyhogy egyszerűbbnek láttam, ha felveszem a telot és végighallgatom az ócsárolást és megpróbálom újból és újból elmagyarázni, hogy VÉGE! De elég volt, tegnap óta nem reagálok, nem akarok semmiféle kapcsolatban állni vele, még a nevemet is felejtse el, undorodom tőle. Annyi még fontos, hogy jelenleg 1 év próbaidőn van, mert az előző nőjével ezt 2 évig csinálta és az feljelentette. Félek lecsukatni, mert ha kiszabadul, akkor tuti az első dolga lesz, hogy megbosszúlja. Lehet egy sima távoltartásit kérni, hogy egyszerűen ne jöhessen a közelembe és ne léphessen kapcsolatba velem? Hogy működik ez?

2014. dec. 11. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a távoltartásival nem sokra méssz. Jelentsd fel. Csukják le. Reméljük, hogy tanul belőle. Lépj mielőbb.
2014. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy mit fog tenni, ha feljelentem, frankón pszichopata a csávó. Meg gondolom most várnom kell egy pár napot, mivel tegnap délután még felvettem neki a telefont. Gondolom kell pár nap, amíg be tudom bizonyítani, hogy nem szórakozom vele, nem adoma alá a lovat, nem reagálok a hívásaira és az üzeneteire. Mert zaklatásról csak akkor beszélhetünk, ha egyoldalú a kapcsolatkeresés. Gondolkodom azon, hogy külföldre költözöm a testvéremhez egy évre mondjuk, annyi idő alatt csak elfogadja, hogy vége, de ha belegondolok, ne nekem kelljen már külföldre menekülnöm, mert ő nem bír magával. Soha nem akartam külföldre menni, itthon vannak az álmaim, amiket ő tönkre tett, de most újból esélyt kaptam, de ahhoz az kell, hogy végleg leszálljon rólam. Nagyon tanácstalan vagyok.
2014. dec. 11. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a nejét, hogy ő hogy szabadult meg tőle.

Egyéb férfirokon vagy haver is követhetné pár napig, nem kell megveretni, csak néhányszor megvárni munka után, elbeszélgetni vele, vagy hajnali 2kor rácsöngetni a lakásában, csak hogy tudja, mire számítson...

2014. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tenni kell a helyzettel. Nem ismerjük a kölyköt, de történt már tragédia ilyesmiből.

1. Telefonszám cseréje, új számot csak a közeli családtagoknak megadni

2. Közösségi oldalakon letiltani, és titkosítani a profilodat

3. Rendőrségi feljelentés - a zsaruk láttak már pár ilyen helyzetet, bízd rájuk a dolgot

4. Gázspray beszerzése, gyakorlás, ne éles helyzetben használd először

5. Báty, jó barát (férfi), lehetőleg olyan, aki nem ijed meg a saját árnyékától - ha megoldható, valaki mindig legyen veled, főleg sötétedés után

6. Legközelebb nézd meg, kivel kúrsz össze...

2014. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyugi Feri bátyám, tanultam a hibámból ,legközelebb figyelek... Hát az előző nője csak úgy tudta lerázni, hogy jöttem én, így könnyebben túltette magát rajta ez az állat. De a mai napig ha szóba jön, akkor fröcsög a gyűlölettől, és fogadkozik, hogy nem hagyja annyiban, eljön az idő, amikor bosszút áll azon a nőn, amiért elhagyta..
2014. dec. 11. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Hmm... na, indulj a rendőrségre. Meg a többi pontot is gondold végig, amiket írtam.

És ez nem neked szól, de tényleg meg kell nézni, kivel áll össze, meg vissza az ember. Nem is gondolnád, mennyi beteg, elfajzott vadbarom jár köztünk.

(Hogy ennek mi az oka, na az megérne egy misét...)

2014. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra, igazad van, azért is írtam, hogy ezek után tényleg odafigyelek, mert tényleg figyelni is kell, rengeteg az ilyen vadbarom, és olyanok akiről az ember nem is gondolná. Nyilván azért álltam össze vele is, mert nem is gondoltam, hogy egy elmebeteg állat. 3 év kellett ahhoz, hogy beteljen a pohár. Kösz a tippeket!
2014. dec. 11. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell ide távoltartási csak egy két erős haver akik jól ellátják a baját,

tipikus szerencsétlen lúzer aki addi patog amig le nem csapják nem kell töle félni csak hagyd figyelmen kívül

2014. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!