Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérjek ballagásra?

Mit kérjek ballagásra?

Figyelt kérdés
Anyáéktól telefont kapok,erre van csak szükségem mert a mostani telefonom nagyon rossz állapotban van. Állítólag iPhonet kapok.De minden rokon rám ír hogy van-e valami kívánságom a ballagásra,de nekem megvan mindenem,pénzt sem nagyon szeretnék,mert nem nagyon van rá szükségem,nem tudnám mire költeni.Mit írjak?
2013. jún. 3. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Toronyórát lánccal ...
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Pl hogy teljesen természetes dolog,hogy leérettségiztél/ kijártad az általánost és ezért nem jár semmilyen jutalom. Nagyon kedvesek,hogy gondoltak rád. Ennyi!
2013. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha annyira akarnak venni vmit mondazt h valami apróságot bonbon virág könyv porcelán stb
2013. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én könyvutalványt kérnék, de csak párezreseket:)
2013. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is megírnám, hogy köszönöm szépen, de igazán nincs mire szükségem. De ha nagyon szeretnének adni valamit, akkor könyvutalványt kérnék.
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jókívánságot!
2013. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj könyv/vásárlási utalványt. Azzal nem lőnek mellé és neked is van időd beváltani :)
2013. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:

Nem tudom milyen értékben akarnak ajándékozni, de az aranyékszerben van olcsóbb, drágább.

Hordhatod és jól néz ki, nem utolsó sorban befektetés is. Ha bármikor megszorulnál, beváltod.

2013. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!