Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból hogy lehet...

Mi igaz abból hogy lehet beszélgetni a halottakkal?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele de mikor már 3szor is megjelent a halott nagymamám az álmomban komolyan kedztem gondolkodni.legutóbb aztmondta nekem hogy haragszik ránk hogy karácsonykor nem mentünk ki hozzá a temetőbe.(2009.dec.20-án halt meg)mikor felébredek még látom,látom távozni is és mindig az ablakom fele,és mindig hófehéren látom a haja a ruhája meg a bőre is.ez miért van?beképzelem magamnak h beszéltem vele vagy csak nemtudom elfogadni h meghalt? SEGÍTSETEK KÉRLEK
2010. jan. 31. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad vallási kérdést csinálni ebből... A halál természetes dolog... a szellem örök, a testünk egy életre szól... De, ha nem megyünk át időbe a túlvilágra, itt maradhat a szellemünk, ilyenkor jeleket adnak...

Miért bűn ezzel foglalkozni? Annyira tartozik az élethez, mint az, hogy levegőt veszünk...Meg igazából minden ember ugyanúgy szellem... egyszer te is az voltál és leszel is...Akkor te is bűnös leszel? :) persze, hogy nem...

És nem csak gonosz szellemek maradhatnak itt... ha valakit nagyon szeretsz, az érzéseiddel ugyanúgy itt tarthatod...

2010. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Meg van, itt a könyv első része amit említettem, az első fejezet kifejezetten erről szól: [link] érdemes megnézni :)
2010. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

en nagyon felek az ilyen olgoktol :S

meghalnek ha megtortenne velem:S

szegény :S

nagyon szar?:S

jaj:S

amugy sztem is olvass utána

:)

2010. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok a holtak, akik haraggal vagy bármilyen rendezetlen dologgal távoztak, bizony sűrűn visszajönnek. Fehérben és egyedül a jó szellemek mászkálnak. Szerintem egyáltalán nem képzeled be magadnak. Beszélned kellene vele, meg kéne tudni, milyen dolog maradt lezáratlan kettőtök közt vagy a család és közte, és valamilyen módon helyre tenni. Ehhez viszont beszélned kell vele. Várok email-t, hasonló esetről tudok mesélni.
2010. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23:08: Engem nagyon érdekelne a történeted, én ajánlottam a könyvet!
2010. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van annak, aki a Bibliára hivatkozott. A halottakkal való kapcsolattartást tiltja Isten, nem azért mert meg akar a nagymamádtól fosztani, hanem azért, mert gonosz szellemek, démonok az ember őszinte vágyát a halottai után kihasználhatják. Okkult befolyást lehet tőle kapni, ami azzal jár, hogy félelmek kerítik az embert a hatalmába, és elvész az ember lelki nyugalma.

A Biblia leír halottidézést is a Sámuel könyvében, a megjelenő halott azt mondja az őt megidéztető Saul királynak: miért háborgatsz engem? A halottakkal való kapcsolattartás a halott lelki nyugalma szempontjából sem tesz jót.

Ha nem tudod, ki is volt valójában: tényleg nagymamád vagy egy démon az ő képében és hangjával, én azt javaslom, legközelebb tisztelettel búcsúzz el tőle, és kérd, hogy soha ne jelenjen meg többé. Ha nem hagy békén, Jézus nevének minden szellemi lény engedelmeskedik. Hívd őt segítségül, ő a legnagyobb szellemi hatalom.

2010. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a könyv linkjét:) SZóval ha ő fehér akkor nem gonosz?De hát végülis szerettetel jön hozzám csak a legutobbi dolog bántotta.Amugy arra a kérdésre hogy félek e tőle,hát azért kicsit ijesztő a dolog,bár szeretem a mamám és felajánlottam volna a fél májam hogy megmentsék,de már akkor olyan állapotba volt hogy altatni sem merték.emlékszem aznap este mikor bementünk hozzá..már kómában feküdt kapkodott levegőért,hiába szólítgattuk nem kelt fel láttam hogy probálta kinyitni a szemét szerintem ő hallott minket....csak választ már nem tudott adni,olyan sárgás-barna lett a bőre,de én még reméltem hogy túléli,látván hogy a másik papám agyvérzésből jött vissza és most egészséges mint a makk.alig hogy kijöttünk a kórházból szólt a telefon hogy a mama meghalt:( MIntha csak arra várt volna hogy bemenjünk.NAgyon rossz volt,aztmondták mielőtt kómába esett azt mondta:"Isten ÉLtessen",gondolom ő már sejtette.Köszönök mindent amit irtatok,ajánlottatok!
2010. febr. 1. 08:37
 18/20 anonim ***** válasza:

A szellemekkel valóban lehet beszélgetni.Én is példa vagyok rá...De egy jó tanács:járd körbe a témát, tudj meg minnél többet arról, hogy hogyan is kell.

Én tudatlanul idéztem szellemet, sikerrel.Utána évekig beteg voltam.(amiből sikerült kigyógyulnom)De a lelkem a mai napig nem jött rendbe, pedig azóta lassan 10 év telt el...

2010. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal lányt nagyon veszélyes szellemekkel hülyíteni.

Az álomban nincs semmi meglepő, persze, hogy azt álmodod, hogy rosszul esett nagymamádnak, hogy nem mentetek ki hozzá, mert te is biztos lelkiismeret-furdalást éreztél, mikor nem mentetek ki hozzá. Én is rengeteget álmodom halott rokonaimról, de nem vagyok hülye, hogy azt higgyem, a szellemük jelenik meg ilyenkor.

2014. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Henrietta Kuti válasza:
Szia! Ez igen érdekes téma.nem foglalkoztam addig vele amíg került az életemben egy olyan személy aki spirituális segítőként tanul.Édesapám 5 éve elment tőlünk. Miután elhunyt minden egyes nap jártam ki a sírjához. Nagyon megviselt. Nagyon különleges kötelék volt köztünk nagy űrt hagyott maga után. Viszont minden este féltem lefeküdni aludni, mert megjelent álmomban és bántott. Amit soha nem tett.aztan telt az idő már nm álmodtam vele olyan sűrűn de miota meghalt soha nem volt egészséges álmomban vagy bántott vagy betegen láttam. Aztán ez a személy aki spirituális segítőként tanul, elmondta, hogy elkell engednem öt. Itt tartom és a lelke bolyong. Nem tud megnyugodni.elvitt egy látóhoz. Meséltem neki apurol. Aztán elkezdtük az elengedést. Még most is a hideg ráz ha bele gondolok. Megjelent és éreztem,hallottam a hangját válaszolt.ami a lényeg ebben,hogy megtörtént az elengedés.a látó azt mondta nagyon szoros és különleges kötelék van köztünk es hogy nem ez az első élet h mi együtt voltunk. 2 hónapja történt meg ez az elengedés és mondhatom 5 év után megjelent álmomban egészségesen. Teljesen másképp érzem magam és nyugodt vagyok. A látó azt mondta bármikor tudok vele beszélni. Csináljam azt a folyamatot amit o velem. S akkor bármikor tudok beszelni vele. azelőtt nem hittem ebben de most már igen. Én azt ajánlom neked hogy keress egy spirituális segítőt és csinaljatok meg az elengedést lehet, hogy tartod öt itt. Nekem azért jelent meg almoban mindig ugy h beteg volt és bántott mert azt akarta már, h engedjem el őt. De akkor sem tudtam. Egyedul ilyen dolgokba nem ajánlom h bele fogj,mert veszélyes is lehet. Kell egy segítő aki tudja a dolgát! Sok sikert neked
2016. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!