Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból hogy lehet...

Mi igaz abból hogy lehet beszélgetni a halottakkal?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele de mikor már 3szor is megjelent a halott nagymamám az álmomban komolyan kedztem gondolkodni.legutóbb aztmondta nekem hogy haragszik ránk hogy karácsonykor nem mentünk ki hozzá a temetőbe.(2009.dec.20-án halt meg)mikor felébredek még látom,látom távozni is és mindig az ablakom fele,és mindig hófehéren látom a haja a ruhája meg a bőre is.ez miért van?beképzelem magamnak h beszéltem vele vagy csak nemtudom elfogadni h meghalt? SEGÍTSETEK KÉRLEK
2010. jan. 31. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csak a fele igaz... Te tudsz beszélni hozzájuk, de kb annyi értelme van mintha egy árvíztűrő-tükörfúrógéphez beszélnél.
2010. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Értem és az miért van hogy ha felébredek látom még őt?
2010. jan. 31. 22:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szellemet is láttam. Általában az álmokban jelennek meg, nem egyszer lehet erről hallani. Én kimennék a temetőbe és beszélgetnék vele! :)
2010. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Voltam kinn nála,meg megkértem aput is most lesz a névnapja hogy megint menjünk el(amugy apukám anyukája volt) apu nis a mai napig sir ha rola van szó
2010. jan. 31. 22:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek neki fehér cálát a sírjára, az őszinte szeretet és hála jelképét. És kérd meg ne haragudjon és bocsássa meg hogy nem mentetek ki akkor a sírjához. Biztosan megnyugszik a lelke.
2010. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nagymamád szelleme itt maradt...

Rengeteget olvastam erről, nézegesd meg ezt az oldalt... ők biztosan tudnak segíteni neked...

Vannak emberek akik látják a szellemeket - ahogy te is, ez nem hallucináció, csak akik nem látják azok nem tudják ezt elképzelni.



[link]

2010. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igérem viszek neki a sírjára,aznap este is mondtam neki mikor felébredtem,nekem is rosszul esett bbár én mondtam apunak h menjünk ki de éppen akkor beteg volt,4ik válaszoló,köszönöm kicsit megnyugodtam h nem kezdek belebolondulni ebbe,olvasgatom a linket:)

19/L

2010. jan. 31. 22:23
 8/20 anonim ***** válasza:
Én elolvasnék a helyedben pár könyvet, ha érdekel, pl.: Dr.Michael Newton: Lelkünk útja 1-3. Igen érdekes könyvek, kedvenceim :)
2010. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem pedig olvasd a Bibliát. A szellemvilággal való kapcsolattartás lehetséges ugyan de tilos. A nagymamád már halott, onnan nincs visszaút. Viszont gonosz szellemek szoktak ilyet csinálni. Jézus képes ezektől is megszabadítani.
2010. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hüha:) nemgondoltam volna hogy ennyien hisznek ebben,féltem hogy majd kapom a lehordást hogy biztos csak bolond vagyok,köszönöm!
2010. jan. 31. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!