Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek más vallású párjuk/fel...

Akiknek más vallású párjuk/feleségük/férjük van, ti hogy karácsonyoztok, ha ünneplitek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes ünnepeket kívánunk és megajándékozunk mindenkit. Az ajándékok nem zavarják :D
2014. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak az úgynevezett mélyen vallásosoknál okozhat gondot. Nálunk nem.
2014. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk sem okozott gondot. Exem pravoszláv volt (nekik január 7-én van a karácsonyuk). Megajándékoztuk egymást mindkét ünnepkor. Ő is eljött velem a misére és én is elmentem vele 7-én a pravoszláv misére.


Bezzeg most! Anyósom ki van akadva, mert én katolikus vagyok, párom meg református, és így most mi lesz velünk. :D (kit érdekel, hogy melyik templomba fogunk menni, ha szeretjük egymást)

2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még dolgom más vallású nővel, de vallás és szokások tekintetében teljes mértékben intoleráns vagyok. A katolikus ünnepeket és a magyar szokásokat megtartom, az összes többi nem érdekel.
2014. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen vallású az ember, fel tudja úgy fogni, hogy a karácsony a szeretet ünnepe, azért ajándékoznak. Egyébként se hiszem hogy túl sok mindenki jézus születésére gondolna.
2014. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Intoleráns, mi? :) Bezzeg, ha veled lennének azok... Ugye tudod, ha nincs zsidóság, akkor kereszténység se lenne? Vissza lehet venni szépen az arcból...
2014. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!