Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek hazias, csaladce...

Hogyan legyek hazias, csaladcentrikus no?

Figyelt kérdés
Mar kamasz koromban szerettem bulizni,baratokkal iszogatni,pasikkal flortolni. Ezek mellett jol tanultam, jo munkahelyeim voltak. Kulfoldon megismertem a paromat az elso idoszak izgalmas volt tengerparti romantikazas,bulizni jartunk egyutt. Miutan osszekoltoztunk is hasonloan eltunk. A parom mostanaban ezzel a gyerekvallalasi temaval nyaggat. Nem vagyok benne biztos hogy keszen allok erre, annak ellenere hogy en vagyok a no es a huszas eveim vegen jarok. Mit tegyek? Ha terhes leszek megkomolyodom ezen a teren?
2014. nov. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ha úgy érzed, nem állsz készen egy gyerekre, akkor még nem kéne belevágni... Hátha később már te is szeretnél.

Ahogy már nagyon sokszor el lett mondva más kérdések alatt, a gyereket mindkét félnek akarni kell.

2014. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Ha nem vagy olyan típusú akkor semmiképpen se erőltesd magad! Senkiért, és semmiért! A végén te fogod megszívni és a gyerek és még az is megutál aki miatt megváltoztál. Vagy jön magától a dolog, vagy nem. A gyerek nem egy tárgy, hogy kipróbálod aztán ha nem jön az érzés akkor legfeljebb visszaviszed a boltba...
2014. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem ilyen vagy, akkor sehogy. Ha más viselkedést, életformát, értékrendet kényszerítesz magadra, talán egy ideig működik is, de előbb-utóbb kikészülsz, tönkremész benne.

A helyedben én nem úgy próbálnék megkomolyodni, hogy terhes leszek és akkor hátha, mert ez nem a terhességtől függ, ha van egy kis eszed, nyilván nem kell ezt magyaráznom.


Úgy vállaljatok babát, hogy az közös döntés legyen. Gondoljátok át.

2014. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A két életforma nem zárja ki egymást, csak egy kicsit csiszolódni kell. Szeretnél gyereket? Mert ha maga a tudat nem borzaszt, akkor csak az a baj, hogy nem tudod, hogy fogod összeegyeztetni a számodra többi fontos dologgal. Nem hiszem, hogy a terhességtől komolyodnál meg. Inkább attól, hogy végiggondolod, miféle lemondásokkal, milyen plusszokkal jár a gyerek, és megéri-e ez neked. Mert ha valahol kiegyenlítődik a mérleg, akkor nem lesz problémád azzal, hogy megváltozik az életed. Járhattok nyaralni, bulizni úgy is, hogy van gyereketek. Persze a kezdeti időszak nehezebb, de semmivel nem leszel rosszabb anya akkor, ha szeretsz élni, mintha csak a gyerek töltené ki az életedet. A te gyereked valószínűleg többet fog látni a világból az átlagnál.
2014. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj kibújni a bőrödből. És ne gondold, hogy ha gyereketek lesz, akkor neked hirtelen olyanná kell válnod, mint a nagyanyád.

Múltkor egy fesztiválon pont azt néztük, hogy jónéhány pár van, akik hozták a gyereket magukkal, az meg csücsült apuka nyakában, és borzasztóan élvezte. Így is lehet csinálni :)

2014. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!