Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit gondol mas?...

Szerintetek? Mit gondol mas? Szeretok vagyunk?

Figyelt kérdés
Tehat. Nincsen munkam egyenlore! A ferjem piszkal , hogy jo lenne elmenni dolgozni, egy baratom tamogatna vagy segitene ebben! A tamogatas azon mulna, hogy egy szalont nyit nekem az egyik epuleteben!Ahol dolgozhatnek, mint fodrasz, manikuros. A masik, felvenne dolgozni az egyik uzletebe, mint polcot felrakni, arut megigazitani, Azn erdekes a sztory-ban , hogy felesege van, nekem ferjem , es picit vonzodik hozzam, vagy nagyon! Szoval ha elfogadnam a segitseget az , hogy esne le az itt elo embereknek? Valahogy igy?: Nah niii, xy felesege es az uzletvezeto biztos osszejarnak.... Stb, Rosszszajizuek az emberek sajnos. Problemat nem szeretnek, deh kecsekteto az ajanlata, A ferjem bele menne szerintem. Szerintetek?

#szerető #rosszindulatsag
2014. nov. 25. 17:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso!
2014. nov. 25. 19:26
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
19 szerintem még annál is hülyébb, mint amit te gondolsz:xD Egyetértünk egyébként:)
2014. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat!
2014. nov. 25. 19:37
 24/26 anonim ***** válasza:

Nos. Mivel eleve nem jó a kapcsolatotok a férjeddel, és noszogat, hogy keress munkát, én belemennék.

Közben meg keresnék másik munkát.


A "ki mit gondol" meg nem érdekelne.

Ha nincs munkád, nagyon kiszolgáltatott helyzetbe kerülhetsz, ill. már vagy is.

Ezzel nyersz egy kis időt, míg találsz más lehetőséget.

2014. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Bence_ ***** válasza:

Válald el.

Ha úgy közeledik ami már neked kellemetlen akkor kilépsz.

Ha normális férfi és te számára valóban kedves vagy akkor nem fog tovább menni. Elég neki, hogy segít rajtad. Biztonságba helyezett.

2014. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"hogy mi lesz ha a felesege azt hiszi , hogy....., Vagy mi lesz ha a vegen megis elcsabulok"

A felesége azt fogja hinni. A második mondatod után azt gondolom, nem alaptalanul. Hiszen benned felmerült, hogy elcsábulnál. Gondold végig. Ha elviseled a pletykákat, összesugdosásokat, beszólásokat akkor persze, fogadd el. Akkor megtartóztatnod sem kell magad. Hiszen ha már beszélnek róla mindegy van-e köztetek valami az eredmény ugyanaz. Ám ha tisztességes akarsz maradni akkor oldd meg másképp, hogy dolgozhass.

2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!