Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit gondol mas?...

Szerintetek? Mit gondol mas? Szeretok vagyunk?

Figyelt kérdés
Tehat. Nincsen munkam egyenlore! A ferjem piszkal , hogy jo lenne elmenni dolgozni, egy baratom tamogatna vagy segitene ebben! A tamogatas azon mulna, hogy egy szalont nyit nekem az egyik epuleteben!Ahol dolgozhatnek, mint fodrasz, manikuros. A masik, felvenne dolgozni az egyik uzletebe, mint polcot felrakni, arut megigazitani, Azn erdekes a sztory-ban , hogy felesege van, nekem ferjem , es picit vonzodik hozzam, vagy nagyon! Szoval ha elfogadnam a segitseget az , hogy esne le az itt elo embereknek? Valahogy igy?: Nah niii, xy felesege es az uzletvezeto biztos osszejarnak.... Stb, Rosszszajizuek az emberek sajnos. Problemat nem szeretnek, deh kecsekteto az ajanlata, A ferjem bele menne szerintem. Szerintetek?

#szerető #rosszindulatsag
2014. nov. 25. 17:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, ti miért vagytok miért vagytok még együtt a férjeddel?
2014. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%

Megsem akkora uriember, ha nos pasikent masra hajt....

Az viszont nagyon becsulendo, hogy tartozkodsz tole, peldat vehetne rolad a sok cemende!

2014. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Saját erődből boldogulj, ne mástól függj.

Ha nála dolgozol, akkor a munkahelyed nem lesz biztos, hiszen attól fog függni, hogy éppen milyen viszonyban vagytok. Vagy akár a felesége is rábeszélheti, hogy rúgjon ki.

2014. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgyse szereted a férjed, meg ő se a feleségét, miért nem váltok el és kezdtek egymással tisztességesen kapcsolatot?
2014. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Akárhogyan is csomagolod be, egy számító ribi vagy!
2014. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

*Amugy egy igazi uriember!


Aha, aztán jön egy ujabb nő,akinek az üzlet oda lesz adva.

Na meg egy üzletet ki is kell ám termelni, ami nem kevés meló.

2014. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
Annyira olcsón adod a bőrőd, meg a házasságod.
2014. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igazi ribi? Miert te kb 90 kg vagy es nem hajt rad senki? , Igen lehet , hogy igazatok van, felek az egesztol, nem az emberek szajatol, hanem attol , hogy mi lesz ha a felesege azt hiszi , hogy....., Vagy mi lesz ha a vegen megis elcsabulok, Nem valunk mert a ferjem nem valik el, probaljuk meg helyrehozni hazassagunkat hiszen van gyerekunk akit imadunk mind2 en! Szoval, lehet, hogy a 3-ik fel, csak a hatterben akar tarani, mint ri*ancat! Abbol pedig nem jonne ki semmi jo! Max az anyagiak , de az nem boldogithat. Bele mennek ismetlem , barmikor ha nem lenne felesege! Ugyhogy nem kell ri*an-nak tartani, mert messze nem mentem el a dologgal!
2014. nov. 25. 18:53
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

"Igazi ribi? Miert te kb 90 kg vagy es nem hajt rad senki?"


Nem nekem írtad, de elgondolkodtatsz egyre jobban minden kommenteddel. Te tényleg ennyire hülye vagy?

2014. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

Te már ezt eldöntötted, nincs is ezzel baj, ha lezárod a házasságodat, aztán beleveted magad az új munkába és esetleg az új kapcsolatba. EZ így tisztességes.


Másrészt EGYELŐRE, nem egyenlőre, az utóbbi azt jelenti, hogy ugyanannyira (egyenlő). Valamint csak azok az emberek rossz szájízűek,akik nem mosnak fogat. Az emberek sokszor ROSSZINDULATÚAK.


Ha rosz szájízzel tekintesz a mostani kibontakozó szerelmi háromszögre, azért van, mert te is érzed, hogy ez így nem okés. Zárd le, aztán usgyi.

2014. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!