Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit gondol mas?...

Szerintetek? Mit gondol mas? Szeretok vagyunk?

Figyelt kérdés
Tehat. Nincsen munkam egyenlore! A ferjem piszkal , hogy jo lenne elmenni dolgozni, egy baratom tamogatna vagy segitene ebben! A tamogatas azon mulna, hogy egy szalont nyit nekem az egyik epuleteben!Ahol dolgozhatnek, mint fodrasz, manikuros. A masik, felvenne dolgozni az egyik uzletebe, mint polcot felrakni, arut megigazitani, Azn erdekes a sztory-ban , hogy felesege van, nekem ferjem , es picit vonzodik hozzam, vagy nagyon! Szoval ha elfogadnam a segitseget az , hogy esne le az itt elo embereknek? Valahogy igy?: Nah niii, xy felesege es az uzletvezeto biztos osszejarnak.... Stb, Rosszszajizuek az emberek sajnos. Problemat nem szeretnek, deh kecsekteto az ajanlata, A ferjem bele menne szerintem. Szerintetek?

#szerető #rosszindulatsag
2014. nov. 25. 17:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Mióta érdekel téged más mit mond?
2014. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Jesszusom egy kezdõdõ romantika.

1.Fogadd el a barátod ajánlatát.

2014. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Két pasiról van szó? Vagy ugyanaz aki a szalont nyitná és aki felvenne az üzletébe? Nem értem :)
2014. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Ne érdekeljen ki mit mond,ha a férjed bízik benned és őt nem zavarja? A barátot azért kérdezd meg, mit vár cserébe.Nehogy utólag lepődj meg.
2014. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a szalonom az uzlete mellett lenne, neki mind 1 csak maga mellett tudjon!
2014. nov. 25. 17:46
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen így ne fogadd el, ha csak azért segítene, mert akar tőled valamit. És nem azért, mert mások mit szólnak hozzá. Hanem azért mert így fair, hogy nem használod ki az érzéseit. De ha akarsz is tőle valamit, akkor se ezért akard.
2014. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, férjed van! Hát hogy kéretheted magad egy másik pasasnak ilyen nyíltan?
2014. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod azzal rábólintasz, hogy leszel a szeretője. Még ha a barátod is, idegen. Idegen pasitól meg nem fogadok el ekkora ajándékot, főleg férjem is van. A férjed belemenne? Ennyire hülye, vagy ennyire nem vagy neki fontos?
2014. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak a vak nem látja mit akar. Te is látod, csak adod a szende szüzet.


ui.: "kecsekteto"? Most komolyan? Miért nem kecsketető?

2014. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Eszem agaban sem lenne ezen ragodni ha a ferjemmel jo lenne a viszonyunk, a fejemmel se veled se nelkuled eletet elunk, sajnos. Tudomasum szerint meg is csalt, be ismerni nem ismeri, de ezt egy no megerzi sokmindenen! Nem vagyok mar annyira szerelmes a ferjembe, Teljesen mas dolog lenne ha a harmadik felnek nem lenne felesege, Tehat az o felesege miatt nem megyek bele a jatszmaba nem az en ferjem miatt! Igen szeretne ha a szeretoje lennek, de en nem szeretnem, hiszen nekem sem esik jol a ferjem viselkedese, es nem szeretnek csaladi vita okozoja lenni! Az anyagi tamogatas viszont jol jonne! Nem tudom mi tevo legyek! Ezert kertem jo indulatu tanacsokat! Amugy egy igazi uriember!
2014. nov. 25. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!