Mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

24éves férfi vagyok, van egy 20éves nő, mondhatni hogy együtt vagyunk, vagyis szeretője. Van neki egy vőlegénye.

Azt mondja szeret, és én is őt.

Ma akaratom ellenére, közöltem hogy egy ku*va, de ennek ellenére, szeretném őt, és sajnos a szememből a könny is kijött.

Miért bolondított ennyire magába?? Mit gondol rólam?? Mi lesz velünk?? Mit csináljak én??


2013. márc. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
ha vőlegénye van akkor ő tényleg ku*va, te meg egy bunkó
2013. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Szia,


Sajnos pontosan nem tudom megmondani, hogy mit gondol rólad. Csak elképzelni tudom, hogy nem szeret ő téged. Legfeljebb annyi, hogy a vőlegényétől nem kapja meg azt amit szeretne (itt főleg szexuálisan gondolom).


Szerintem hagyd el, és keress egy szingli nőt. Őt pedig ne vedd halálosan komolyan, ha annyira szerelmes lenne beléd akkor felbontaná az eljegyzést és veled jönne össze.


23/N

2013. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te meg egy hímringyó vagy tudod hogy völegénye van és bele mész a dolgokba.

Amúgy szerintem elég egyértelmű hogy se téged se a másikat nem szereti te vagy a menekülési út mert a viszonyra hivatkozva bármikor felrughatja az eljegyzést amiben ő se biztos.

2013. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!