Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy nagy sárkány tetoválás a karján. Már akkor is volt, mikor megismertem. Tetszik, jól néz ki az izmos karján. Ma azzal állt elő, hogy szeretné még kiegészíteni, egy gésát akar varratni a sárkánnyal egybekötve. Megkértem mutassa meg a google-ban, hogy kb. mire gondol. Valahogy rossz érzésem van attól, hogy egy női arcot akar rakatni a karjára, még ha azt is magyarázza, hogy nem a nő arca és maga a nő a tetoválás lényege. Nekem mégis rossz érzésem van tőle. Szerintem utálnám, ha ránéznék. Hiába tudom, hogy az egy gésa, nekem mégiscsak valahol egy másik nő. Tudom butaság, de nem értem minek ez... Miért nem lehet mást? Én sem varratom magamra Antonio Banderast a Desperado-ból magamra, pedig tetszik. Szerintetek megmondjam neki, hogy nekem ettől nincs jó érzésem? Meg aztán hogyan mondjam el? Úgyis azzal jönne, hogy az csak egy szimbólum. Nekem mégis olyan, mintha azt mondaná, hogy magára varratja, hogy Mari, mikor én Anna vagyok.

2014. nov. 19. 22:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
u.i.: 19-es.. egy idegen női arc is, és a gésa is zavar. Bocsánatot kérek, ha valakinek emiatt bele gázoltam volna az érzéseibe. Én tiszteletben tartom a véleményeket, de ettől még nem vagyok jobban :D
2014. nov. 19. 23:28
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg beszéld ezt meg vele. Még az is lehet, hogy simán megnyugtat.

Ne stresszelj ezen magadban :)

2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kompromisszum: Mond meg neki, hogy téged zavarna egy idegen nő a testén, ezért, ha lehet akkor a gésa legyen olyan mint te, vagyis japán arcfelépítésű, de mégis a te vonásaidat viselje. Az nem lenne jobb?
2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom...lehet azt mondani, hogy a kérdező túllihegi, és magát a problémát én sem értem, hogy pont egy női arc miért zavarja,

DE!!! Szerintem, ha a házaspár egyik tagja olyat akar varratni magára jól látható helyen, nagy felületen, ami a másikat BÁRMILYEN OKBÓL zavarja, akkor szerintem azt nem szabad megtenni. Ha "elvárjuk" a másiktól, hogy egy életen át csak a mi testünkhöz vonzódjon, akkor tegyük meg azt, hogy nem teszünk direktben olyat, ami a másiknak nem tetszik. Szerintem ennyi.

2014. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
Na olyan vagy mint a menyem,sőt egy fokkal rosszabb.Az legalább élő személyekre féltékeny betegesen.legyen 1éves vagy 100 tök mindegy.Sajnálom a párod is,de semmi baj magad lököd majd egy élő lihegő, ha nem is gésa karjaiba.
2014. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, kevered a szezont a fazonnal.


Egy hivatásos gésa SOHASEM feküdt le a kuncsafttal.

Idézem: " Céljuk a vendég szórakoztatása, és ezt tánccal, versekkel, zenei játékkal vagy könnyed beszélgetéssel teszik. A gésák programjába beletartozhat a flört és a játékos célozgatások, azonban a vendégek tudják, hogy ennél többet nem is várhatnak."


Akik le is feküdtek, azok voltak az oiranok.


Egy picit nézz utána, mielőtt butaságokat terjesztesz.

2014. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!