Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam, hogy szerintem mi...

Megmondjam, hogy szerintem mi testvérek vagyunk? Ha igen, hogyan lehetne ezt bizonyítani?

Figyelt kérdés
A szüleim 25 év után elváltak, apámnak elég sok zűrös ügye volt, a végén tettlegességig fajultak a dolgok. Néhány éve, gimnazistaként apám azt mondta, hogy majd egy lány meg fog keresni, egy nagyon kedves ismerősének a lánya ő. Ezt megelőzően több képen is láttam, hogy ő és a lány anyja érdekes nosztalgiást beszélgetést folytattak. Ez még mind nem adnak gyanúra okot, de édesanyám nem egyszer mondta ezt, hogy van egy féltestvérünk, csak soha nem figyeltünk oda erre, mert mindig meglehetősen érdekeseket mondott, ha az exéről volt szó. Elmesélte viszont, hogy régen nem egyszer jött bírósági levél tartásdíj megállapításáról, amit az öregem mindig kimagyarázott. Így összerakva a képet egyre bizonyosabbá vált bennem is, hogy esetleg ő lehet az, akinek a tartásáról gondoskodnia kellett. Ha jobban megnézem, akkor még hasonlóságot is fel lehet fedezni közte és közöttünk. Erről biztos, hogy senki nem tud a két szülőn kívül, én is csak gondolom. Neki meg van a maga élete, boldog családban nőtt, most vár kisbabát. Nekem már van saját családom, mégis kíváncsi vagyok, hogy igaz e a feltevésem. Ti elmondanátok ? Az a baj, hogy apámat nem is akarom és nem is lehet megkérdezni erről, letagadná a csillagos eget is. Ez a lány viszont joggal bolondnak nézhetne, hisz én is azt tenném, ha valaki egy ilyennel állna elő. Hogyan lehetne ezt a legkönnyebben kideríteni úgy, hogy esetlegesen csak ő és én szerepelünk benne?
2013. ápr. 16. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felkeresheted, aztán lassan előhozakodhatsz a témával... jobb ha megkérded mintha életed végéig gyötörne az hogy nem tetted... nem?
2013. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor az ő anyját is bevonhatod, hogy te szeretnéd pl megismerni a féltesódat téged nem érdekel, hogy apád mit gondol stb és, hogy ő is támogasson ebben illetve, hogy hogyan lehetne ezt elő vezetni a leányának, ő csak jobban ismeri, hogy mit, hogyan vesz be a lánya gyomra.. :P

De ha ezt nehezen tudod kivitelezni, akkor meg szerintem nyugodtan felvázolhatod a lánynak, hogy ez az elméleted örülnél ha együtt megoldanátok ezt a titkot, hogy bizonyosságot kapj te is meg ő is, hogy testvérek vagytok.. ha elsőre hülyének is néz ne aggódj ezt tutti később ha lenyugodott ő is biztosra tudni akarja majd! :)

2013. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő, egyre inkább szükséged lehet a veled egykorú rokonokra is.

Vedd fel a kapcsolatot a féltestvéreddel, ne félj megtenni a lépést.

Ha mégsem sikerül elutasít téged, te legalább megpróbáltad. Hagyd meg az elérhetőségedet, névjegykártát nyomj a kezébe, még jó is kisülhet az egészből.

Ami a szülőkkel volt az nem rátok tartozik, van köztetek rokoni köteleék és ez jól jöhet később is.

2013. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DNS tesztet lehet csináltatni. Neten keress labort.
2013. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!