Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy nagy sárkány tetoválás a karján. Már akkor is volt, mikor megismertem. Tetszik, jól néz ki az izmos karján. Ma azzal állt elő, hogy szeretné még kiegészíteni, egy gésát akar varratni a sárkánnyal egybekötve. Megkértem mutassa meg a google-ban, hogy kb. mire gondol. Valahogy rossz érzésem van attól, hogy egy női arcot akar rakatni a karjára, még ha azt is magyarázza, hogy nem a nő arca és maga a nő a tetoválás lényege. Nekem mégis rossz érzésem van tőle. Szerintem utálnám, ha ránéznék. Hiába tudom, hogy az egy gésa, nekem mégiscsak valahol egy másik nő. Tudom butaság, de nem értem minek ez... Miért nem lehet mást? Én sem varratom magamra Antonio Banderast a Desperado-ból magamra, pedig tetszik. Szerintetek megmondjam neki, hogy nekem ettől nincs jó érzésem? Meg aztán hogyan mondjam el? Úgyis azzal jönne, hogy az csak egy szimbólum. Nekem mégis olyan, mintha azt mondaná, hogy magára varratja, hogy Mari, mikor én Anna vagyok.

2014. nov. 19. 22:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%
9: Kérdező, én megértelek, mert én minden nemű tetkótól rosszul érzem magam, csak nem értem azt a részét meg, hogy miért nem úgy tekintesz erre is, mint a többire, ha téged a többi tetkó nem zavart? Egyébként mivel ez volt a kérdés, szerintem mond meg neki, próbálj vele megalkudni, hogy csináljon vmi mást. Én még azt is mondanám, hogy inkább az összeset szedesse ki magáról, de gondolom arra úgy is nemet mondana. :)
2014. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy "Józsi, úgy érzem, hogy nem lehetek elég szép és jó neked, ez ezért akarod, hogy a karodról a tükörben majd egy idegen nő arca bámuljon vissza rád."


Más oka nem nagyon lehet annak, hogy ez ennyire zavar, csak az önbizalomhiány.

2014. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem féltékenység, csak rosszul esik, hogy nem egy olyan szimbólum, ami a családról, a kicsi gyerekünkről, vagy rólunk szól. Pont egy olyan nőt, akit a múltban évekig azért képeztek, tanítottak, hogy majd drága pénzért egy totyakos, ízetlen gazdag majom megprötykölhesse és a csicskája legyen. Iszonyatosan értelmes dolog!
2014. nov. 19. 23:09
 14/26 anonim ***** válasza:
11%
Akkor meg mondd meg neki, hogy rendben van, csak a gésát cserélje ki Szűz Máriára. Úgy tetszene?
2014. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%

Jól van már nem kell halálra cikizni a kérdezőt, bizonyára mást is zavarna szex közben, ha a párja karján egy nőt látna.

Egy ideig lehet viccelődni, de egy ponton túl már gusztustalan.

2014. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező egy egész népen gúnyolódott. Őt sem kell félteni.
2014. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vallásosak, így ez elég fura lenne :)) De ha erősen vallásos lenne, egy Madonna gyermekkel a kezében megérteném. Lehet, hogy az is baj, hogy láttam a Egy gésa emlékiratai c. filmet, és ... mellékduma az ők nagy csodálata, és vicc, hogy egyesek szinte hősnőket csinálnak belőlük.
2014. nov. 19. 23:17
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Azert nezz kicsit utana a gesaknak. Az o szerepuk nem csak az ugyfel kielegitesebol allt. Sot nagy tiszteletnek is orvendtek.


O akarja ezt a tetkot, szerintem ebbe semmi rossz sincs foleg , ha igenyes , szep munka lesz. Nincs okod feltekenykedni, de meg kerdore vonni sem, hogy "de miert nem a csaladot varratja magara?"

Fogadd el.

2014. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

téged nem a női arc zavar, hanem maga a gésa.

így meg nincs beleszólásod...

2014. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem gúnyolódtam én egy egész népen. Az ő kultúrájukban biztosan másképp értelmezik a dolgot, mint mi. Ez most olyan, mint hogy számomra gusztustalan és elfogadhatatlan, hogy Nepálban felszabdalják a halottak testét, és ráengedik a dögkeselyűket, hogy egyék meg a húst - ez egy temetés. Náluk, az ő kultúrájukban meg elfogadott. Ettől még nem fogunk elkezdeni mi is így temetkezni. Japánok tisztelik (vagy a fene sem tudja, hogy veszik) a gésákat, számomra pedig luxus szeretőnek képzett lányok csak, és nem akarom napi szinten látni a szeretett személy karján. Röviden ennyi.

De be is fejezem. Felesleges tovább írni erről. Köszönöm az időtöket. Jó éjt!

2014. nov. 19. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!