Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ezen annyira...

Miért vannak ezen annyira kiakadva?

Figyelt kérdés
Döbbenten olvastam a cikk alatti kommentelők reakcióit. Ezek az emberek sosem szoktak játszani a gyerekükkel vagy cukkolni őket? Nem látok a videóban semmi rosszat.
2014. nov. 14. 13:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%
A videót nem néztem meg, de a hozzászólásokat elolvastam ott is, itt is. Csak azt mutatja meg, mennyire nincs humorérzéke senkinek, és mennyire túlkomolykodják ezt a gyereknevelés témát. És a gyerekek pont olyan karótnyeltek lesznek, mint ezek a majommamik. Velem ilyet pont nem csináltak, de nem hiszem, hogy lelkileg összeomlottam volna egy ilyen vicctől. Egy kics*szett vödör csokiról van szó, amiből egyébként is túl sokat esznek a kölykök. Engem az unokatesóm vert át sokszor, mikor még gyerekek voltunk, de egyszer se sértődtem meg. Persze én egészséges gyerek voltam, most meg egészséges felnőtt vagyok. Ja és ha a főnököm azt mondaná, hogy elkaszinózta a fizum? Nyilván kiakadnék, de egy perc múlva bevallaná, hogy vicc volt, akkor meg jót nevetnék. Szóval keep calm emberek, mielőtt mindenkinek gyomorfekélye lesz.
2014. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
11%

kérdező, majd ha egyszer elveszítesz valamit, pl. kirúgnak a munkahelyedről, remélem, felteszi valaki az elkeseredett arcodat a netre, mert a gyerekek is röhögnének egyet :D


(előre leírom és megspórolom neked a "egy vacak csokit ne hasonlítsunk egy munkahelyhez" felháborodást, és csak megjegyezném, hogy gyerekkorban egész mások fontosak az embernek, mint felnőttként.)

2014. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Márpedig leírom, egy csoki és a munkahely elvesztése nem ugyanaz.

Tudod, van az a mondás, hogy ne kívánj másoknak rosszat, mert visszaszáll. Soha az életben nem lenne szívem akár neked (főképp így ismeretlenben), akár másnak rosszat kívánni. Remélem ezen elgondolkodsz. Jó éjt.

2014. nov. 15. 23:24
 24/30 anonim ***** válasza:
48%
Tök mindegy, hogy csoki vagy munkahely, mert mindegyik csak vicc. A gyerekek visszakapták a csokijukat, és nem lettek lelki sérültek, mint itt sokan
2014. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

ez szülői érzékenységen múlik, én elnézegetem a videot, vicces meg minden, de én nem csinálnám meg a gyerekemmel.

(nálunk nem a gyerek, hanem én vagyok gyenge idegzetű :))

2014. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnám ezt a gyerekemmel (ha lenne), se nem vicces, se nem jópofa, viszont nem is akadok ki rajta.

De egyszer láttam egy témában hasonló videót, ahol karácsonyi ajándék gyanánt a kisfiú megkapta azt a nem tudom milyen játékot, amit akart - a dobozásban pedig egy pulcsi volt. Szegény, annyira boldog volt, amikor látta a dobozt, és amikor kinyitotta és a játék helyett pulóvert talált, halkan zokogott, nagyon megsajnáltam, körülötte meg mindenki nevetett. Itt ért véget a videó, lehet, hogy az is csak átverés volt, remélem.

2014. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
ez a dobozos tényleg durva, még viccnek is rossz :(
2014. nov. 21. 18:04
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert undorít gonoszság. Ráadásul még azzal is megalázza, hogy kiteszi az internetre.
2014. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mert úgy játszik vele, mintha a kutyája lenne, és nem a gyermeke.
2014. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ezt a dobozos pulcsis dolgot viszont fordítva el tudnám képzelni, hogy úgy csomagolnám be az áhított játékot, mintha valami nem várt dolgot kapna. Ott nagy lenne az öröm tuti.
2014. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!