Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ezen annyira...

Miért vannak ezen annyira kiakadva?

Figyelt kérdés
Döbbenten olvastam a cikk alatti kommentelők reakcióit. Ezek az emberek sosem szoktak játszani a gyerekükkel vagy cukkolni őket? Nem látok a videóban semmi rosszat.
2014. nov. 14. 13:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem durva vicc... Egy értelmesen nevelt gyerek értelmesen fog reagalni..

És meg is mondják kb fél percen belül,mhogy vicc..


Meg lehet nézni, a kislány, aki széket tálat borogat, csapkod.. Ez normális reakciő?

Egy gyerek esetén sem az

Komoly mentális problémái vannak..


Az hogy elsírja magát... Stb ez teljesen jogos reakció, egy csalődásra...

Aztán hányszor éri a gyereket még az életben ennék sokkal nagyobb csapás, és csalődás is.

Én komolywn kíváncsi volnék, ogy a saját gyekem hogy reagálna.. Eg sok mindent elárul..

Pl a2 fiúcska, aki azt mondja oké.. A masodiknak látszik hgy fáj, de szereti annyira önzetlenül az anyját, hogy az fontosabb, mint egy csoki..



Mi lenne ha tényleg megenné a szülő azt a csokit? Akkor is joos, hogy kiorul a gyerek?

Hány "csoki" fog mg elveszni az elete vpfolyamán?

2014. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Ha Angliában készült volna a videó, akkor tiszta Anglia lenne a válaszod, 8-as válaszoló?


Már egy másik válaszolónak írtam, hogy a hiszti nekem sem tetszik, ott valami nem stimmel, ahol a gyerek erre így reagál. Viszont van 1-2, amelyik kifejezetten édesen reagálta le. A játékos cukkolásban (normális keretek között) nem látok semmi rosszat.

2014. nov. 14. 15:03
 13/30 anonim ***** válasza:
55%

aha ... a "poénnal" egyetértőket azért megkérdezném, hogy hogyan reagálnának, ha a párjuk azzal fogadná őket amikor hazamentek, hogy "ma dugtam a szomszéddal, mert éppen nem voltál itthon, és hiányom volt szexből" ... ha normális a kapcsolat, akkor:

1 nem viccelek ilyennel

2 nem hisztivel reagálom le, mert tudom, hogy csak poén


tehát amit korábban írtam:

1 nem csinálok a gyerekemmel viccet ebből

2 ha mégis, akkor a gyerek normálisan reagálja le, mert úgy van nevelve


vagyis amelyik gyerek tombolt, ott már komoly nevelési problémák vannak, és pont ezért teszi meg a szülő, hogy ilyen viccet elkövet


na, mindegy

2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem semmi vicces nincs ebben. Komolyan ez a kifogás? Hogy úgyis sok rossz éri majd az életben? Akkor már föl is vagyunk jogosítva arra, hogy mi is néha jól belerúgjunk egyet? Azt hiszem a tragikus a legjobb szó erre. Soha eszembe nem jutna szándékosan "cukkolni" vagy megbántani a gyerekemet a saját szórakoztatásom miatt.
2014. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Primitívek.
2014. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
36%

Nem néztem meg, de ha a Jimmy Kimmel-es, az tök poén.


Már tavaly is láttam, szerintem sokat elmond a szülőkről. Akik verik magukat a földhöz, és hányásig üvöltenek, vs. a nyugodt, szeretetreméltó kiskölykök. Utóbbiak úgy meghatnak.

2014. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%

13


Nehogy egy megcsalást hasonlítsunk ehhez, vagy érzelmeket..

A csoki, csak tárgyi dolog..

A tárgyakról kell tudni lemondani...főleg egy szerettünk javára.


Pl nalunk szokás volt, hogy csokit gyümit nem ehettünk meg egyedül, meg kellett kínálni belőle masokat.. Anyut mamát tesót...stb


Azőta mondja apu, hgy már undora volt, de volt, hogy vett belőle, hogy ne za legyen, hgy azt hisszük ez csak egy szokás, és úgysem kér senki..

Osztozkodás...


Volt, hogy anyu szólt, hogy megkívánt a mikuláscsomagból valamit, megette...de qkapok másikat.. Er a valaszom az volt hgy nem baj...majd kérek a tesómtől az övéből...


Ma mar tudom hgy ezek is nevelőcélzatuak voltak, hisz bármikor megvehettt vokna egy másikat magának, mert akkor még nem tudtam, hogy nem a télapő hozza.., nekem rossszul sem estek

2014. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akkor is vicces. Na nem az, hogy úgymond "bántják" a gyerekeket (amúgy se bántják őket, hanem viccelnek, de mindegy), hanem a gyerekek reakciója. Sokat elárul a szülőkről, és a nevelési módszereikről. Vannak gyerekek, akik azt mondják jól van, majd veszünk másikat, és vannak, akik törni zúzni kezdenek a dühtől. Ne mondja senki, hogy ez nem nevelési kérdés!!!!!! A szülő meg van olyan ostoba, hogy a nagyvilág elé tárja érdemtelenségét. Akkor engedtessék már meg, hogy röhögjek!!!! :D
2014. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ebben az a gáz, hogy a szülők eljátsszák a gyerek bizalmát. Viszont én nagyon büszke lennék a gyerekemre, ha szeretettel reagálna a dologra, és nagyon átértékelném szülői kvalitásaimat, ha rám támadna/gyűlölködne. Ezért a "tesztelésért" érdemes lehet egyszer megcsinálni, de ha a szülő gyakran szórakozik ilyesmivel, egy életre megronthatja a kapcsolatukat.
2014. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%
Ennyivel nem lehet eljátszani egy gyerek bizalmát, meg gondoljunk már bele, mi is voltunk gyerekek. Ilyen idősen öcsémmel agyba-főbe szopattuk egymást, aztán idővel kinőttük. :D
2014. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!