Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy fiu es lany osszeko...

Amikor egy fiu es lany osszekoltozik alberletbe, a fiu elkeri a lanyt otthonrol?

Figyelt kérdés

Apu ezen kattog es kombinal...

Felnott nő vagyok, nem kell kerni, nem rongybaba vagyok akit egyik ember a masiknak ad. En egyenlo tars akarok lenni es nem alsobb rendu akit kiker a fiu.

Illetve apu szerint ha valami tortenik velem akkor őt veszik elő mert hozzajuk vagyok bejelentve. Hozzateszem, 22 eves vagyok tehat a kutya nem fogja őt elővenni.


2014. nov. 13. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

És mi van azokkal a nőkkel, akik függetlenül élnek? Már rég nem úgy van, hogy otthonról a férjedhez költözöl.


Ha ez a szeretet jele, nagyon nem tudja kezelni az érzéseit. Konkrétan őrültségeket beszél.

2014. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Csakhogy a Kérdező nem azokhoz az, előbb felemlegetett, független nőkhöz tartozik. Ő eddig családban élt. Nem az eddig függetlenül élt nők problémáit, hanem a sajátját tárta itt elénk, a sajátjára keres válaszokat.

Nem hiszem, hogy örömmel olvassa édesapja ilyen formájú elítélését. Nekem - a helyében - rosszul esne.

2014. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Otthon is lehet független. A függetlenség nem azt jelenti, hogy fizikailag nincs vele senki.
2014. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"A 2kikérés" nem azt jelenti házasság esetén sem, hogy a férj ura lesz a feleségnek: Csupán annyi, hogy a szülőket megkéri arra, hogy bízzák rá a lányukat"


Felnőtt, egészséges, mentálisan ép embert nem kell rábízni másokra. Remélem, érted az összefüggést.


Kérdező, nekem annyit sikerült leszűrnöm mindebből, hogy szeretnél már önálló lenni, csak eddig nem volt rá alkalmad. Most majd lesz. Apád régimódi meg túlfélt, de az utóbbiból előbb-utóbb biztosan lejjebb fog adni.

2014. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Igen ez valóban igaz, eddig nem volt alkalmam elköltözni, most jutottam el oda, hogy megvalósíthatom, ill. megvalósíthatjuk párommal :)

Remélem változni fognak a szüleim, a hétvégén már észrevettem egy piciny változást :)

2014. nov. 17. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!