Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy fiu es lany osszeko...

Amikor egy fiu es lany osszekoltozik alberletbe, a fiu elkeri a lanyt otthonrol?

Figyelt kérdés

Apu ezen kattog es kombinal...

Felnott nő vagyok, nem kell kerni, nem rongybaba vagyok akit egyik ember a masiknak ad. En egyenlo tars akarok lenni es nem alsobb rendu akit kiker a fiu.

Illetve apu szerint ha valami tortenik velem akkor őt veszik elő mert hozzajuk vagyok bejelentve. Hozzateszem, 22 eves vagyok tehat a kutya nem fogja őt elővenni.


2014. nov. 13. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

"Illetve apu szerint ha valami tortenik velem akkor őt veszik elő mert hozzajuk vagyok bejelentve."


Apukád eltévesztette az évszázadot. Vagy az országot, ez nem Szaud Arábia.

Házasságnál hallottam már a kikérésről, akiknek fontos ez a hagyomány, azok nyugodtan kövessék, az ő dolguk. De összeköltözéskor????

2014. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

5: "Miért nem kér el a párod? Olyan nagy fáradság lenne apa kedvéért odaállni, és megkérdezni: "XY bácsi. Megengedi hogy összeköltözzön velem a lánya?"


Miért kellene megengednie???? És ha egyedül bérelne egy lakást akkor ki kérje ki, a házmester????

2014. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Na meg hogy ezek után nem apu, hanem a párom felel értem.

Felnőtt vagyok, nem kell mindig másnak felelnie értem, hiába ha nő vagyok, akkor is...

2014. nov. 14. 07:34
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

"Na meg hogy ezek után nem apu, hanem a párom felel értem"


Igen, ezen akadnék ki én is. Mi vagyok én, szellemi fogyatékos?????

2014. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

És tudjátok mi fáj a legjobban?


Hogy ilyet mondott apu, hogy emiatt már nem is fog eljönni segíteni és szétnézni, hogy hova költözöm.

Holott párom szülei már jártak fent és segítettek.


És ebben az fáj, hogy ezzel, hogy nem jön el, nem tesz rosszat páromnak, mert őt nem érdekli, ha apu ilyen.

És ezzel csak nekem tesz rosszat ezzel apu.


Hiába a páromat célozza ezzel, hozzá nem ér el, mert az egész nekem lesz rossz.


Nem vagyok jól :(

2014. nov. 14. 10:33
 16/25 A kérdező kommentje:
Tehát az egésszel engem bánt meg, mert párom nem fog emiatt összetörni, ha letojják a szüleim, hogy hol lakik a lányuk.
2014. nov. 14. 10:35
 17/25 A kérdező kommentje:

Meg ilyeneket mondott apu, hogy attól függetlenül, elenged, menjek, mert másképp biztosan az ajtót verném, hogy nem engednek. Képzelegni azt tud...


Könyörgöm, itt a baj, hogy nem felnőtt módjára viselkedik velem, hogy így döntöttem, megyek, hanem még ő enged el!

És emiatt keres tudat alatt valakit, aki elkér. Mintha nem az én döntésem lenne! Hanem valakinek megint felettem kellene lennie, hogy elkérjen, mint egy tulajdont.


vicc.

2014. nov. 14. 10:39
 18/25 anonim ***** válasza:
Jól elvagy magadban... Ránk már itt nincs is szükség.
2014. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Az apukád szeret téged. Félt téged. Meg akar arról bizonyosodni, hogy boldog leszel. Nem tudja másként kimutatni ezt, csak így, hogy ilyet kér. Ő is egy ember. Egy apa ugyanúgy lehet csak egy ember, mint más.

Amit itt leírtál, az számomra ezt jelenti.

Szeret, félt. Ez ellen én nem ágaskodnék felnőttségemre való hivatkozással. Ettől még nem veszítem el azt. Majd később, nem ilyen kiélezett helyzetben, beszéljétek meg.

Mindkettőtök nyugalma sokkal többet ér, mint hogy ezen mindketten rágódjatok.

Nekem úgy tűnik, mindketten nagyon szeretitek egymást.

:)

2014. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18-as vicces vagy :D

csak leírtam a tényeket ha esetleg valaki reagál rá.

És utánad reagált is a következő hozzászóló... :)...

2014. nov. 14. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!