Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy fiu es lany osszeko...

Amikor egy fiu es lany osszekoltozik alberletbe, a fiu elkeri a lanyt otthonrol?

Figyelt kérdés

Apu ezen kattog es kombinal...

Felnott nő vagyok, nem kell kerni, nem rongybaba vagyok akit egyik ember a masiknak ad. En egyenlo tars akarok lenni es nem alsobb rendu akit kiker a fiu.

Illetve apu szerint ha valami tortenik velem akkor őt veszik elő mert hozzajuk vagyok bejelentve. Hozzateszem, 22 eves vagyok tehat a kutya nem fogja őt elővenni.


2014. nov. 13. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Az összeköltözés egy modern dolog. Kikérni a lányt házasság előtt szokták. Aki nem akar házasodni, az minek tartson be egy ebből a szempontból tök értelmetlen hagyományt?
2014. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ez az en dontesem. Miert kene barkinek kerni.


Hiszen gondoljunk csak bele, ha baratokkal költöznék ossze akkor ki kerne el?


Nem akarom hogy a majdani ferjem az uram legyen aki elker mint egy tulajdont es felettem alljon mindenben. Felnott egyenlo tarsak vagyunk.

2014. nov. 13. 20:58
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
De... Ha tudod a választ, akkor minek tetted ki a kérdést...?
2014. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Őszintén...jó kiönteni a lelkemet... :(


A parom szulei meg is neztek mar a lakast, segitenek mindenben. Es erdeklodnek hogy az en szuleim mikor nezik meg. Olyan jo lenne ha ők is ilyenek lennenek.

De apu azt mondta hogy amig nem ker el a parom addig be nem teszi a labat oda es nem segit semmit. Na meg azt is mondta hogy mar ne is kerjen el mert keso es jobb is..

2014. nov. 13. 21:07
 5/25 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem kér el a párod? Olyan nagy fáradság lenne apa kedvéért odaállni, és megkérdezni: "XY bácsi. Megengedi hogy összeköltözzön velem a lánya?"

Ha ezt szeretné, miért nem tud a párod megtenni egy ilyen szép gesztust. Az én párom ugyan nem állt apám elé, de ott nem is volt megtámogatva az összeköltözés.

Vagy most az a probléma, hogy a kezedet kéne megkérnie?

2014. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nekem sincs tamogatva a koltozes otlete, anyu is utal miatta, de ez az elet rendje.

Mar nem akarja azt se apu hogy kikerjen, kukacoskodik allandoan. A baratom szolt hogy koltozunk, akkor nem kifogasolt, aztan a hata mogott mondta csak az okossagot...

De amugy sem tamogatnak es nem is kellde rossz amikor latom hogy mas orul a gyermekeinek ha onallo utra lep. :(

2014. nov. 13. 21:16
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
A 2kikérés" nem azt jelenti házasság esetén sem, hogy a férj ura lesz a feleségnek: Csupán annyi, hogy a szülőket megkéri arra, hogy bízzák rá a lányukat, hogy ezután együtt éljenek.
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Már nem fogom megélni a dolog varázsát a szerelmemmel, mert bűntudatot keltenek bennem es a rosszallo szavak a fülemben csengenek akkor is ha nincsenek velem a szüleim.

Nem egy alkoholista drogos fiut fogtam ki, ennel tobbre nezem magam is, mindketten dolgozunk, sporolunk ... :(

2014. nov. 13. 21:43
 9/25 A kérdező kommentje:

Igazabol ők fordulnak el tőlem, aztán én leszek a hibás.. :(

Úgy fáj :(

gyakran rettegek es idegeskedem. Hallom a füleimben a banto szavakat, aztan szembesulok vele hogy most epp dolgozom stb es nem szoltak hozzam apuek, mégis hallom es atelem szoszerint...

2014. nov. 13. 21:49
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Régen volt egy másik hagyomány is:


A pasi odaált a fater elé s közölte:

- Mostantól a lányod az enyém!

És keresztűl szurta a fatert egy acélkarddal...

2014. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!