Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy veszeljem at...

Szerintetek hogy veszeljem at ez ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden osszefoglalni. A baratom 4 ev utan azt mondta,h akkor boldog,ha nem vagyok vele, nem szeret,... es hogy jobb lenne,ha elkoltoznek. (3 eve elunk kulfoldon, nincs itt senkin, csak par elfoglalt barat). Viszont en varandos vagyok. 3-4 hetes. Volt mar egy abortuszom es nem szeretnek tobbet, de felek egyedul felnevelni egy gyereket tavol mindekitol,ha meg hazamegyek Magyarorszagra,akkor nem fogom tudni fenttartani magunkat. 24 eves vagyok, lakas es gazdag szulok nelkul, nem talalom a kiutat es az ertelmet az eletemnek.
2010. jan. 28. 10:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
37%
12:42 vagyok nem vagy hülye csak gondold át a dolgokat.
2010. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
81%

Èn még nem voltam ilyen helyzetben,ez igaz.

Irj egy listát mi szól mellette és mi szól ellene.

Ès gondolj arra hogy,pár év múlva,ha elöre kukkanthatnál,hogy szeretnéd magad életét látni.

Senki se dönthet helyetted.

2010. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
52%

Felelőtlen vagy... Talán védekezni kellett volna máshogy a gyógyszer abbahagyása után... Lehet hogy érezted a bajt és így akartad megfogni? Az érzelmek elmúlnak néha, ezért nem kell valakit utálni. Gondolom nem tervezett a fiú gyereket és nem is akart, így nem nagyon hibás... Egy kapcsolatban két ember van olyan nincs hogy csak az egyik miatt romlik meg a viszony...

Gyereket nem azért kell vállalni hogy majd akkor valaki szeretni fog, majd kkor a magánéleted jó lesz, majd akkor leszel valaki. Nem, ez nem így van. Boldogan is nehéz gyereket vállalni, hát még ha nincs rendben minden! Sok anyuka elkövezi aztán a gyerek szív meg a család! Nem csak a gyerek az élet értelme aki egyedül nem boldog, nem állja meg a helyét az gyerekkel sem fogja. Én elvetetném, dolgoznék tovább és próbálnék lábra állni és megtanulni kezelni a magánéletem.

2010. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
18%
* sok anyuka elköveti ezt a hibát
2010. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
69%

"Honnan tudod milyen élete lenne, ha esélyt sem adsz. "


16:51-es, úgy gondolom, hogy egy gyerek élete többet ér, mint játszadozni vele. (Így sikerül vagy úgy sikerül)

2010. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%
12:42-es vagyok: De az esélyt meg kell adni.
2010. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Tegnap este voltam orvosnal, a magzat nem tunik epnek,raadasul mehen kivul van, a kormulmenyeket tekintve (Levonelle-esemeny utani tabletta beszedese) az orvos nem javasolta a megtartast. Hosszas konzultacio utan adott egy tablettat,amitol mar meg is jott a menzeszem.Ennek talan igy kellett lennie...Egyik szemem sir, a masik nevet. Furcsa... Ma beultetnek a karomba egy uj fogazmasgatlo palcikat ami allitolag 3 evig ved.

A baratom tegnap delutan felhivott,mintha mi sem tortent volna. Elmentunk vacsorazni es nagyon rendes volt. Nem tudom mire velni, elmondtam neki az egesz sztorit. Talan valtoztatni akar?

2010. jan. 29. 10:22
 48/53 anonim ***** válasza:
0%
Na etessed te a jó k...a anyádat a kitalált sztoriaiddal.Külföldön élsz mi?????Tegnap délután felhívott a barátod, de este voltál orvosnál, ahol kaptál egy gyógyszert, amitől megszűnt a méhen kívüli terhességed és még ezek után vacsoráztatok a barátoddal.Máskor hihetőbb sztorit találj már ki légyszíves, mert nemhogy külföldön, de mnég ezen a tetves magyar földön sem fogsz találni olyan orvost, aki egy abortációt okozó gyógyszerrel téged hazaenged a két pici lábadon elsétálni, csakhogy vacsorázhass a kanoddal.További szép és hihetőbb, szívfacsaróbb és sajnálatra méltó történetek kitalálásához kívánok minden jót.
2010. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Gondolom orul a hapsid, hogy elvetetted a babat. Azert hagyott el, mert o meg nem akar gyereket, te pedig kesz tenyek ele allitottad volna.

Ez az abortusz eleg gyors volt. De utana alig szoktak elni az emberek, te meg ilyen jol voltal egybol? Eleg furcsa, mint a meseben. De orulok, hogy igy lett.

2010. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
11.13 te egy alpari bunko vagy! Lehet,h kicsiny orszagunkban meg hallotal a Mifeprexrol...
2010. febr. 1. 10:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!