Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy veszeljem at...

Szerintetek hogy veszeljem at ez ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden osszefoglalni. A baratom 4 ev utan azt mondta,h akkor boldog,ha nem vagyok vele, nem szeret,... es hogy jobb lenne,ha elkoltoznek. (3 eve elunk kulfoldon, nincs itt senkin, csak par elfoglalt barat). Viszont en varandos vagyok. 3-4 hetes. Volt mar egy abortuszom es nem szeretnek tobbet, de felek egyedul felnevelni egy gyereket tavol mindekitol,ha meg hazamegyek Magyarorszagra,akkor nem fogom tudni fenttartani magunkat. 24 eves vagyok, lakas es gazdag szulok nelkul, nem talalom a kiutat es az ertelmet az eletemnek.
2010. jan. 28. 10:42
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
36%

Nem kicsim, csak nekem már volt egy vetélésem, és méhen kívüli terhességgel senkit sem engednek sehova, nemhogy vacsizni a barátoddal, ugyanis egy méhen kívüli terhesség annyira veszélyes, hogy állandó orvosi felügyeletet kíván, mivel azonnal (akár fél óra alatt)lefolyhatsz vérről.Egy ilyen után meg élni sincs kedve az embernek a fájdalomtól, nemhogy jópofizva békítő vacsikra járni a kanoddal.Kicsi lány ne hazudozz már tovább, lebuktál ....Ennyi.

Üdv:Az alpári bunkó.

2010. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Felhasznallak a lekozelebbi pszichologiai vizsgamunkamban! koszi :)
2010. febr. 1. 15:52
 53/53 anonim ***** válasza:
12:42 vagyok: Kérdező az egészet csak kitaláltad? ( aki saját történetét írta,akit egyedül nevelnek a testvérével az 12:42)
2010. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!