Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy veszeljem at...

Szerintetek hogy veszeljem at ez ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden osszefoglalni. A baratom 4 ev utan azt mondta,h akkor boldog,ha nem vagyok vele, nem szeret,... es hogy jobb lenne,ha elkoltoznek. (3 eve elunk kulfoldon, nincs itt senkin, csak par elfoglalt barat). Viszont en varandos vagyok. 3-4 hetes. Volt mar egy abortuszom es nem szeretnek tobbet, de felek egyedul felnevelni egy gyereket tavol mindekitol,ha meg hazamegyek Magyarorszagra,akkor nem fogom tudni fenttartani magunkat. 24 eves vagyok, lakas es gazdag szulok nelkul, nem talalom a kiutat es az ertelmet az eletemnek.
2010. jan. 28. 10:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%
rendben. de én azért ellenzem ezt nagyon, mert apám soha nem foglalkozott velem. bocsi a kirohanásomért, egyszerűen csak nem akarom hogy valaki más is ugyanezt érezze mint én. nagyon meglátszik rajtam, hogy nem volt apám, és ha ilyet hallok, hogy elhagyja az apa a gyerekét, meg megszüli, mondván apa úgyis fizet gy.tartást, nagyon kiborulok. :( amugy meg, a gyerektartásról lemondhatsz, mert ha olyan az apa akkor simán ki tudja játszani (persze mondtad a pénzzel nincs gond, de egy gyereknek nem csak arra van szüksége az apja részéről sem)
2010. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
54%

Azt te tudod mit teszel.

Én azt tudom én mit tennék:megszülném kint,és kint is maradnék.A lehető leghamarabb visszamennék dolgozni(egyébként én ezt tettem itthon is,pedig nem egyedül voltam)

Kint vannak bölcsik(melyik országban is laksz?),gyerekkel könnyen tudsz "tanácsi"lakáshoz jutni.Egyébként ezt már előre le tudod tisztázni,én ezt tenném.A következő hónapokban a bölcsi,munka,lakás lehetőségek után járnék.Ha a baba megvan,családtagokat,barátnőket lehet hívnék besegíteni,az unokanővéremnél megfordult az összes iskolás korú rokon,valaki évet is halasztott,megérte a nyelvtanulás/gyakorlás miatt.


A barátod,mint írod elég lusta a kapcsolatotok ápolása terén,lehet pont a baba miatt akar szakítani,mert megijedt a felelősségtől...viszont ha be tudod bízonyítani neki,hogy nem a világvége jött el,nem fogtok éhenhallni,utcára kerülni,bezárkózni a négy fal közé,megváltozhat a véleménye.A legtöbb pasi egyébként is úgy van,hogy ha látja a gyereket,akkor kezd érezni iránta bármit is...

ha meeeeg akarad tartani,akkor légy határozott,lássa,hogy komolyan gondolod a jövődet és tenni is kész vagy érte...el fog gondolkozni rajta.Ha csak "nyaggatod"azzal rontasz a helyzeten...

2010. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
54%
ha meg jol keresel plane nem vetetnem el. a terhesseg alatt osszegyujtenek annyit h atmenetileg ha nem is dolgoznek akkor is megelek. sok ember szult mar albiban is. Pl mi hitelt fizetunk az sem sokkal jobb. En apa nelkul nottem fel, mivel meghalt a papam anya sosem hazasodott ujra de meg baratja sem volt. Felnottem. nem mondom nem hianyoltam az aput de hozzaszoktunk. es egeszseges ember lett belolem.
2010. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
54%
jaj meg annyit h en is kulfoldon lakom es nalunk van ilyen baba mama klubb elso gyerekes anyaknak inditjak, onnan ossze lehet szedni par ismerost, meg en jartam ilyen pre-natal class-ra onnan is lehet ismerkedni. tehat nem biztos h egyedul maradsz.
2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Szeretnem nagyon visszaszerezni a baratomat :(

Ma megyek orvoshoz vizsgalatra/elbeszelgetesre es majd kiderul.

2010. jan. 28. 16:05
 36/53 anonim ***** válasza:
78%
de ne a babával akard visszaszerezni, mert csak ti ketten szívtok! majd mesélj, mi volt!
2010. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs, nem szeretnem megkeseriteni egy pici leny eletet ezzel. Szerintem ezzel egyebkent csak elijesztettem megjobban!
2010. jan. 28. 16:37
 38/53 anonim ***** válasza:
51%

12:42 vagyok: Azok után hogy ki tette a szürödet még mindig szereted?

A kisbabád egy rész belőled. Egyébként nem kell borúsan látni a világot, egyedül is fel tudod nevelni. Honnan tudod milyen élete lenne, ha esélyt sem adsz. Többet ér egy ilyen barom szerelme mint a kisbabád élete?

2010. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
51%
12:42 vagyok: Most elvakít a szerelem, de mi van ha egyszer csak szétmentek? A kisbabád mindig ott lesz neked, megadhatod neki a világ összes szeretetét és gondoskodását, te lehetsz az egyik legjobb anya.
2010. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

12.42 igen, en is csak egy hulye no vagyok,ha a sajat maganeletemrol van szo... Anyukam meg van rola gyozodve,h en az elszakadastol es az egyedellettol felek csak, de be kell vallanom,h talan epp azert mert most en vagyok alul, de a bugyuta hibaival egyutt szeretem.

Fura, amint el vagy taszitva, rogton el kezdesz ragaszkodni.

2010. jan. 28. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!