Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem undorító most nem...

Ez nem undorító most nem azért? Mire jó ez neki vajon?

Figyelt kérdés

Menyasszonyomnak panaszkodott anyám,hogy én régen ilyen meg olyan voltam,vagyis tiszta negatív dolgokat mondott rólam.

Tény voltak hülyeségeim,de nem olyan ami ne férne bele egy 20 éves férfi életében.Nem voltam börtönbe nem ilyesmi,annyira azért nem voltam hülye,és éppen ez az.Úgy állított be mintha valami feketebárány volnék,ráadásul,akkor a menyasszonyommal pont nem voltunk annyira jól,én is ő is stresszes voltam abba az időszakba.Anyám meg tetézte a hülyeségeivel.Az igaszság az hogy 2.5 évig évig munkanélküli voltam és a menyasszonyomnak is elmondtam,csak annyit mondtam hogy 1-1.5 évig voltam az.Nem szégyenlem,de kicsit muszáj volt füllentem.Majd anyám előjött ezzel és elkezdte mondani,nagyon kiakadtam,mert egy az,ez a múltam,nem mellesleg én ezzel nem ártottam senkinek,nem bántottam ezzel senkinek,még is úgy beszélt róla,mintha valami utolsó bünöző lennék.Azóta a menyasszonyom bizalmatlan velem,mert azóta megváltoztam és teljesen más ember lettem.Most is úgy beszlek róla,mintha valami nagy bűnt követtem volna el.Akkor amikor munkanélkül voltam,a családom sokat bántott ez miatt,ami még inkább tetézte hogy csesztettek ezért,én olvastam valahol,hogy aki munkanélküli,azt nem bántani kell,persze a buksiját sem simogatni,de hogy csesztettésel állítólag még jobban magába fordul ilyenkor az ember.Aztán nagy nehezzen kilábaltam belőle és fél év után amikor elkezdtem dolgozni,megismerkedtem a menyasszonyommal.Azóta sinen van az életem és boldognak érzem magam,visszjött a önbizalmam stb.De amióta anyám ezt elsütötte a manyasszonyom nagyon bizonytalan lett velem,pedig nagyon harmonikus volt a kapcsolatunk,most is az,de azértlátom és érzem hogy amit anyám mondott neki az zavarja,vagy is mondta konkrétan,hogy miért hazudtam neki.Mondtam neki,más titkom nincs elötte,de nem akartam ezzel hencegni hogy annyi ideig nem volt munkám,és egy kicsit szépítettem rajta.Ettől függetlenül mindent tud rólam.Szóval anyámnak miért kell fenyhánytorgatni a múltat?Miközben nem is olyan dolgot tettem?Irigy vagy féltékeny?


2014. nov. 11. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

"Nem szégyenlem,de kicsit muszáj volt füllentem."


Muszáj??? Miért is?

Hazudtál neki, érthető, hogy ez után bizonytalan.


Irigy vagy féltékeny: Tudta egyáltalán anyukád, hogy hazudtál és nehogy lebuktasson? Ha nem, akkor honnan kellett volna tudnia, hogy nem voltál őszinte?


Ne kend másra a problémát, hazudtál, lebuktál, most edd meg azt a levest amit főztél.

2014. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Én megértelek kérdező!


Miért lett ennyitől bizalmatlan a menyasszonyod?Tán ő nem dolgozik?


Már most nagy probléma, ha az anyósjelölt így befolyásolja őt...Nem vall erős jellemről a lányzó...

2014. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
12: Nem te vagy a volt férjem? Aki szerint nem az volt a baj, hogy sorozatban hazudozott az apróbb és jelentéktelen dolgokban is, hanem hogy lebukott és ezek kiderültek?
2014. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

13: nem én vagyok :D


De a kérdező nem sorozatos hazugságról írt, amivel lebukott, hanem kicsit az igazságot megszépítette.

2014. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem látod a fától az erdőt, anyádnál ez csak a kezdet ugyanis ezzel azt akarja elérni,hogy a menyasszonyod ne lépjen feleség státuszba...
2014. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

14: De mire volt jó?

Ez annyira lényegtelen dolog, hogy tök fölösleges volt hazudni. Kíváncsi lennék a kérdező mit szólt volna, ha a barátnője mond valamit és utána lebukik.

2014. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15: lehet, hogy volt róla szó de átsiklottam... Anyuka TUDTA, hogy a fia hazudott a munkanélküliségének az időtartamáról? Tisztában volt vele, hogy a fia csak 1,5 évet mondott és ő direkt mondta a valós 2,5 évet?

Nekem nem életszerű, hogy megy a srác haza a menyasszonnyal, de előtte odaszól anyucinak, hogy véletlenül se árulja el, hogy rövidebb ideig volt munkanélküli, erre ő csakazértis kibeszélte.

2014. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ezt a viselkedést én sem értem, másoknál inkabb azt tapasztalom, h tudja mindenki h a fia milyen rossz, az anyja mégis kiemelöen beszél rolla, én bárhova megyek, anyam mindig azt hallom, hulye, lusta, megvette azt a szart...

allandoan dolgozok, most is 21 napra jut kb 1.5 nap szabad...már nincs szinte barátom, baratnő se... ha itthon vagyok, nagyrészt csinalok ezt azt amit kell a haznal... nem jarok sehova, pedig mar nagyon hianyzik...

fura, h x dologban is kivetendő h megvettem, mikor mondom h évek ota nem voltam nyaralni, azt meg se hallja...

2014. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!