Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3gyerekem van a csaladi...

3gyerekem van a csaladi potlekon kivul kaphatok mas penzt? Gyesen vagyok vagy mi az a dupla csaladipotlek ?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 08:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
koszi
2014. nov. 11. 11:21
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
akkor adjátok el szépen az egyik kocsit, vagy mindkettőt. komolyan a 3 gyerekre csak a családi pótlék jut, de 2 kocsit fen tudtok tartani?? házat is el lehet adni aztán lakásba költözni.
2014. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

Imádom amikor a primitívek tartják a markukat az adómért...

23 vagyok, kiemelkedően jól keresek, ráadásul nem minimálbér után adózom, és én tartom el a fajtádat!

Bárcsak megszűnnének a cigány segélyek.

2014. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Úgy utálom, hogy felelősségteljes vagyok, nem akarok megvenni semmit, amire nincs pénzem, tartalékolok, nem veszek fel hitelt, de SEHOVA nem jutok, mert beszedik a pénzem, és odaadják az olyan sz@rháziknak, mint te vagy.


Qrávra örülj annak, amit kapsz, ha rajtam múlna, egy kißa$zott fillérrel nem támogatnám, hogy felcsináltak.

2014. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze! Aztán ki fog dolgozni, élni Magyarországon 50 év múlva?! Mert sok itt a jól kereső, kényelmes ember, aki rakja félre a sok pénzt a semmire, nemhogy a jövőbe fektetne, és gyereket is nevelne, akkor is, ha fárasztó. Meg itt a sok senkinek sem kellő tahó, persze sajnálná, ha pénzt kapna az, akinek van gyereke, aki a gyerekkel dolgozik.Van ház, van munka. Ha a munkáért nem adnak pénzt, adjanak másért.Mert aki dolgozik, megérdemli, hogy megéljen belőle, aki meg a nagy semmire kapja a sok pénzt(gyerek sehol, ül az irodában növeszteni a seggét), szégyellje magát.
2014. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Nézzétek már meg, hisz írni sem tud! Ilyen primitívek szaporodnak, a mi pénzünkön!
2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%

63-as, ha valakibe bele van programozva, hogy szülő akar lenni, ahhoz nekem mi közöm? És ha belém az van programozva, hogy egy csendes-óceáni szigeten növesszem a seggem, ahhoz kinek mi köze?


Önként vállalt dolog a gyerek, akkor tessék saját pénzből finanszírozni. Mindenkinek EGY élete van, és mindenki magának dönti el, hogy mit akar vele csinálni. Egy olyan kis szarzsáknak, mint neked, nincs jogod ítélkezni senki felett. Senkinek sincs.

2014. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Látszik a kérdésből, meg az írásodból is, hogy csak egy mihaszna retkes cigány vagy aki csak a markát tartja. Egyetlen értelmes lépése volt a kormánynak, hogy nem emelte a családi pótlékot, és inkább a dolgozó embereket támogatja. A fajtádra meg remélem egyszer az éhhalál vár.
2014. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!