Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így összeköltöznünk a...

Érdemes így összeköltöznünk a párommal?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a párom 23. Régóta együtt vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk. A napokban szóba is jött az összeköltözés én viszont még korainak érzem. A párommal semmi gond nincsen, egy valamit kivéve.. Folyton megsértődik mindenen és bevágja a durcát. Ebből kifolyólag sajnos már semmit nem merek vele megbeszélni, mert ha nem úgy történnek a dolgok, ahogyan ő azt képzeli vagy elvárja, akkor azonnal csapkodni, durcázni kezd. Pillanatok alatt képes felidegesíteni magát. Komolyan már én érzem rosszul magam attól, hogy próbáltam megosztani vele az én véleményemet. Ha szeretnék menni valahova vele, vagy mondjuk hivatalosak vagyunk a családomhoz ebédre, akkor mindig húzza a száját, hogy nem akar menni. Bezzeg amikor náluk van családi ebéd, vagy ő akar elmenni valahova és én esetleg nem szeretnék menni, akkor is besértődik. Volt már arra is példa párszor, hogy a fejemhez vágta: én nem is szeretem, meg nem foglalkozom vele. Folyton azt hallgatom, hogy ő értem dolgozik suli mellett, mindent megtesz értem én viszont nem teszem őt az első helyre mert mondjuk a héten egy délutánt a barátnőmmel töltök. Az előző munkahelyem otthagytam, de most úgy tűnik sikerült bejutnom egy igen neves céghez nem is akármilyen beosztásban. Ha minden jól megy havi nettó 110.000 Ft körül fogok keresni. Párom ezt tudja és természetesen ha oda költözöm, akkor adok bele a rezsibe. A másik dolog ami zavar az az, hogy a barátom és az anyukám nem jönnek ki egymással. Oké nem kell szeretni egymást, de ők ketten kígyót-békát kiabálnak egymásra. A párom kijelentette, hogy haza ne merjek adni anyámnak pénzt, viszont az ő szüleinek havi 25 körül haza kell adni. Na most ez így nem megy...Ha az ő szüleinek haza kell adni akkor anyámnak is fogok adni. Érdemes úgy összeköltöznünk, ha már most nem értünk egyet egy-két dologban és sokat vitázunk?
2014. okt. 24. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nemcsak az összeköltözést hanyagolnám, de a pasit is. egy erőszakos önző kis pukkandúr. találsz másikat hidd el
2014. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözni?? Járni se! Gondolj bele: tényleg szeretnéd úgy leélni az életed, hogy nap nap után mintha tojásokon lépkednél, mikor fog valamiért robbanni? Nem élet az olyan..
2014. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A barátod egy zsaroló. Az az "egy probléma", ami van vele, elég nagy probléma szerintem.
2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neked nem báránytermészeted van, hanem mártír. Te is érzed, hogy gázos lesz ez az összeköltözés, különben nem tetted volna fel a kérdést. Ha igazán akarnád vele ezt az egészet, fel se merülne, hogy nem költözöl vele össze, alig bírnád kivárni, hogy végre cuccolhass, nem itt kérdezősködnél a gyakorin megerősítést várva arra amit te már amúgy is érzel valahol. Amúgy mikor olvastam a kérdésedet, addig amíg meg nem említetted, hogy a "barátom" én azt hittem, hogy ő a lány te meg a fiú, annyira hisztis nő természete van az emberednek szerintem. Nekem nem kéne egy ilyen pasi az fix, de a te életed, te tudod.
2014. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nektek inkább szétköltözni lenne érdemes de olyan szakítósan.

Egyáltalán nem passzoltok egymáshoz, csak stressz és marakodás lenne ha összebútoroznátok.

2014. okt. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!