Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Fel akar...

Mit csináljak? Fel akar jelenteni.

Figyelt kérdés

Van egy testvérem, aki úgy viselkedik mintha ő lenne itt a kiskirály, és anyámat fenyegeti néha tettlegességig is fajulnak a dolgok, 2 éve a sürgősségin ültem anyámmal mert ez a félelméjű szét verte a fejét. Tegnap elkezdett ordibálni, és anyámat fenyegette hogy "meg döglesz" és időnként üti magát ha valami nem úgy van ahogy ő akartja, tegnap nálam is elszakadt a cérna, és neki mentem lefogtam és beborítottam a fejét bevágta a szekrénybe és ordított, aztán a hátát fájlalta, és azzal fenyegetett hogy feljelent, és még azokat a zúzódásokat is rám kenni amit saját magának okozott.


ő 25 én 19 vagyok.


2014. okt. 24. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs másik testvéred aki esetleg helyre tudnà tenni a tesód?

nem hinném hogy feljelent, akkor is tagadhatod, max azt mondod önvédelem volt.

2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vedd fel, ahogy anyádat fenyegeti, menj el a rendőrségre, és kérj ellene távloltartást.


Az a jó ebben, hogy lesz nyoma, és ha legközelebb legépeled, simán elhiszik, hogy önvédelem. De akár rendszeresen is kérhetsz távoltartást ellene.

2014. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!