Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Fel akar...

Mit csináljak? Fel akar jelenteni.

Figyelt kérdés

Van egy testvérem, aki úgy viselkedik mintha ő lenne itt a kiskirály, és anyámat fenyegeti néha tettlegességig is fajulnak a dolgok, 2 éve a sürgősségin ültem anyámmal mert ez a félelméjű szét verte a fejét. Tegnap elkezdett ordibálni, és anyámat fenyegette hogy "meg döglesz" és időnként üti magát ha valami nem úgy van ahogy ő akartja, tegnap nálam is elszakadt a cérna, és neki mentem lefogtam és beborítottam a fejét bevágta a szekrénybe és ordított, aztán a hátát fájlalta, és azzal fenyegetett hogy feljelent, és még azokat a zúzódásokat is rám kenni amit saját magának okozott.


ő 25 én 19 vagyok.


2014. okt. 24. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 eve miert nem tettetek ez ellen valamit?
2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert anyám nem akart lépni, mert hát a "gyereke".

Én meg még 17 voltam, és nem jelenthettem fel.

2014. okt. 24. 12:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Kidobni meg nem lehet, mert mindig vissza jön.
2014. okt. 24. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez családon belüli erőszak, minden oldalról, részéről is, anyukád részéről is egész biztosan, hiszen az ő nevelésének eredménye mindez. Mindenesetre, ha valakinek a testi épsége veszélyben van, segítséget kell kérni a rendőrségtől.Egyébként forduljatok pszichológushoz.
2014. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért nem lehet kidobni? le kell cserélni a zárat
2014. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt nem az a megoldás, hogy feljelentitek egymást, azzal semmi nem oldódik meg. Forduljatok szakemberhez, ez a viselkedés nem normális, főleg így családon belül.
2014. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb vegyétek fel diktafonra,kamerázzátok le,hogy miket csinál,és inkább gázsprayt használj.
2014. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amint elmegy, a holmijait pakoljátok össze, és rakjátok ki. Lakatossal új zárat kell felszereltetni, és menjen, ahova akar.


Élősködő, meg kell szabadulni tőle.

2014. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:

"Én meg még 17 voltam, és nem jelenthettem fel."


De és kellett is volna.

2014. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom a kedves dühödt válaszolók voltak-e már hasonló helyzetben? És működött az általuk adott tanács, járható út volt?
2014. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!