Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom. Mit tegyek?...

Megcsalt a párom. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

13 év együttélés után megcsalt a párom. Pár fotót találtam a telefonján, ami ezt egyértelműen bizonyítja. Még nem mondtam neki semmit, igazán nem is tudom hogy hogy fogjak hozzá? Ilyen helyzetbe még szerencsére nem voltam.

A kapcsolatunk nagyon jó kölcsönösen szeretjük egymást, a szex is szuper ennyi idő után is legalább heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt. .Ami viszont nem fér a fejembe hogy a nő egy velem egyidős családanya és olyan ronda hogy ha lemegy a bányába magától feljön a szén :-) ….Még ha valami fiatal cicababa lenne talán jobban megérteném. A nővel már ismerik egymást egy ideje (én személyesen nem ismerem), de állításuk szerint csak barátok, nekem ez sem tetszett , de mit tudok csinálni?

Egy valami árnyékolja csak be a kapcsolatunkat hogy nincs gyermekünk, de én azt gondolom hogy ez nem ok a megcsalásra!

Kavarognak bennem az érzések, csalódottság düh…az meg végkép bosszant hogy ez a liba tovább éli a boldog hétköznapjait a kis családjával….némi elégtételt jelentene ha beszélhetnék a férjével, de sajnos nem ismerem őket.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan tovább…megpróbáljuk megmenteni a kapcsolatunkat, és ha máskor is megteszi!? Ha meg egyedül folytatom 34-évesen nem könnyű párra találni. Nyilván a döntés az enyém, de szívesen veszek pár tanácsot, esetleg ha valaki átélt hasonlót hogyan lépett tovább?



2014. okt. 17. 12:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
7%

na, elmondom mi a szitu. Lehetsz a világon a legjobb nő, akkor is egy idő után meg fog unni a férfi. Ezért mindegy, hogy milyen nővel csal meg, nem az a lényeg, hogy szép legyen, hanem az, hogy más. A lényeg a szexuális diverzitás. A változatosság sokkal fontosabb, mint a szépség. Ezt sok nő képtelen elfogadni, pedig így működnek a férfiak. Ez az evolúció eredménye. igy szétszórhatják a génjeiket a világban. Ezért is tepert le a másik nő után, mert akkor a szeretőhöz képest más voltál, tehát a változatosság iránti igény kielégül.


Régen emiatt jártak bordélyba az emberek, de ez a háttere a többnejűségnek is, a háremeknek. Majdnem minden kultúrában van/volt kiskapu a férfiak számára, hogy ezt a hajlamukat kielégítsék.

2014. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Andizsuzsi ***** válasza:
30%

Bocs kérdező, offolni fogok.


ma 13:14!


Ki a fülem vagy te, hogy a te véleményed alapján bármit is csináljak? Nem tetszik a véleményem, ott a lehetőség, hogy minősítsd. Vagy akár el se olvasd. Mivel te nyilvánvalóan intelligensebb vagy nálam, egyedül is meg tudod gondolom oldani.

2014. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
58%-os: még mindig valami nem létező kódolással magyarázod a gerinctelenséget? A nőkbe pedig az van belekódolva, hogy fajfenntartás érdekében ne állapodjanak meg egynél, hanem folyamatosan keressék a jobbat és jobbat, hogy minél tökéletesebb férfitól legyen az utód. Mégis kissé nevetséges lenne erre hivatkozni félrelépéskor. Az ösztönt felülírja az azóta jóval fejlettebb gondolkodás, ami mellett már nem szükséges követni az ösztönöket, mert képes vagy a döntésre. Már nem azért ugrasz félre a tűztől, mert reflex, hanem azért, mert tudod, hogy megéget. Te meddig járatod még le ezzel a dumával a férfi nemet?
2014. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Tedd fel a kérdést magadnak, tudsz-e rossz érzés és gyanakvás nélkül ébredni mellette a továbbiakban?!

Igen? Felejtsd el, amit láttál, folytasd a "szerinted harmonikus" kapcsolatodat. Nem? Repcsi.


Sajnos nálam ez úgy működik, hogy bár a szívem megbocsátana neki, a testem sosem. Soha többé nem esne jól az érintése, az ölelése, ha bizonyítékom lenne arra, hogy megcsalt. Az én ágyamba sose feküdjön olyan, aki képes máséba is. A kor pedig nem jelent semmit, ne legyél már ilyen tipikus kétségbeesett nő, akinek hoznia kell a normát, hogy X évesen férjhez kell mennie és Y gyermeket nemzenie azért, hogy megfeleljen a társadalmi elvárásoknak. A te értékrended számít, légy kellően önző, azt tedd, ami a lelkednek a legjobb, még, ha nehéz döntésekkel jár is!


A hiba pedig sosem a harmadik félben keresendő. Ha a kedves hölgy tükörbe tud nézni továbbra is reggelente, szíve joga, de neked a férjénél való bemószerolás is csak pillanattnyi elégtételt hozna. A te helyzeteden ez valójában nem segít.

2014. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%
Mindenképp szörnyű ha megcsalják az embert.Tökmindegy hogy fiatal,öreg,szép,csúnya akivel félrelép a férfi.Ha elveszett a bizalom kár folytatni.Megmérgezné az életeteket.Én 38 évesen váltam el,mert megcsalt fiatallal,idősebbel is,pedig nagyon jó volt a szex még 9 év után is.Nem bántam meg hogy így döntöttem.Akkor borzalmas volt,de elég lett az állandó gyanakvásból,nem tudtam megbízni benne többé.Utána úgy alakítottam az életemet,hogy érzelmileg nem kerültem közel senkihez.A mostani barátommal sem költözöm össze,együtt vagyunk amikor jól esik és nem akarok tudni arról hogy mit csinál ha nincs velem.A döntés a tiéd,de nem lesz már ugyanolyan a közös életetek.
2014. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
szerintem örülj, hogy legalább kiderült "időben". választhatsz: lehetőséged van egy új szerelmet találni, aki tisztel is....vagy elfogadod, hogy neked a mártír szerep jut, lesz gyereketek stb. de az életed egy rémálom lesz. kiégsz. a másik nőt szidni hülyeség...köze sincs hozzátok. a férjed választotta őt, az egyetlen hibás csak Ő lehet, az egyetlen hülye meg te, ha ezt tűröd. ha tűröd akkor viszont fogd be a szád, és ne utálkozz, mert te választod ezt az életet.
2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem Andizsuzsinak igaza van. A nő a saját családjának tartozik elszámolással, te semmit nem kérhetsz rajta számon. A férjedet kérheted számon, akivel ugye nagyon jó a kapcsolatotok.


Azzal is egyetértek, hogy hiába ronda, mégis valamiben, valami olyat nyújtott, amit te nem tudtál megadni. Lehet, hogy meghallgatta, figyelmesebb, türelmesebb volt vele, mint te. Akármi.


34 évesen azért még nem lehetsz olyan ronda, hogyha lemész a bányába, magától feljön a szén, szóval simán van esélyed új párt találni.

2014. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők

Köszönöm a válaszokat...sokat segítettetek.


Tegnap megmutattam neki a képeket...nem tagadott beismerte. Viszonylag normálisan meg tudtuk beszélni(nem tagadom hogy helyből ki voltam borulva de azt gondolom hogy ez természetes) nagyon sajnálja és megbánta, és nem is volt jó... :-)

Megkérdeztem hogy miért, és miért pont ő nem egy szépség?...Mert kíváncsiak voltak, és tényleg nem szép de kedves...no comment

Marad addig amíg nem talál helyet ahova költözhet, addig külön szobába költözik.

A nő férjének az elérhetősége megvan,de még hezitálok hogy elküldjem e képeket.Ami a küldés mellett szól hogy ő másik szenvedő fél, joga van tudni hogy a felesége csalja. Én is szeretnék róla tudni.

2014. okt. 18. 11:01
 29/32 anonim ***** válasza:
82%

Elég higgadtan kezeled a dolgot, ez becsülendő. Le a kalappal!

Én nem tudnám. Mondtam is a páromnak hogy egyszer csalna meg, bennem olyan indulat szabadulna fel hogy megijednék saját magamtól. Az biztos hogy a ruháit azonnal kiszórnám, az akváriumját ( ami a mániája) ripityára verném, az se érdekekne ha nem lenne hova mennie de kidobnám azonnal.

2014. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
25%
A férfiak genetikailag arra vannak kódolva, hogy minél több helyre eljuttassák a génjeiket, finoman szólva. Ez tény. Saját tapasztalatból beszélek. Kb. 2 hónapja derült ki, hogy fél éve félrekefél. A nőhöz költözött. Azóta a 3 éves kisfiát kb.2-3 szor látta. Erről ennyit. Ja és a lényeg:a nő, akivel megcsalt egy jelentéktelen,ráncos, csúnya, tőlem 8 évvel idősebb,22 éves fiát egyedül nevelő, elvált.?!
2014. nov. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!