Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom. Mit tegyek?...

Megcsalt a párom. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

13 év együttélés után megcsalt a párom. Pár fotót találtam a telefonján, ami ezt egyértelműen bizonyítja. Még nem mondtam neki semmit, igazán nem is tudom hogy hogy fogjak hozzá? Ilyen helyzetbe még szerencsére nem voltam.

A kapcsolatunk nagyon jó kölcsönösen szeretjük egymást, a szex is szuper ennyi idő után is legalább heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt. .Ami viszont nem fér a fejembe hogy a nő egy velem egyidős családanya és olyan ronda hogy ha lemegy a bányába magától feljön a szén :-) ….Még ha valami fiatal cicababa lenne talán jobban megérteném. A nővel már ismerik egymást egy ideje (én személyesen nem ismerem), de állításuk szerint csak barátok, nekem ez sem tetszett , de mit tudok csinálni?

Egy valami árnyékolja csak be a kapcsolatunkat hogy nincs gyermekünk, de én azt gondolom hogy ez nem ok a megcsalásra!

Kavarognak bennem az érzések, csalódottság düh…az meg végkép bosszant hogy ez a liba tovább éli a boldog hétköznapjait a kis családjával….némi elégtételt jelentene ha beszélhetnék a férjével, de sajnos nem ismerem őket.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan tovább…megpróbáljuk megmenteni a kapcsolatunkat, és ha máskor is megteszi!? Ha meg egyedül folytatom 34-évesen nem könnyű párra találni. Nyilván a döntés az enyém, de szívesen veszek pár tanácsot, esetleg ha valaki átélt hasonlót hogyan lépett tovább?



2014. okt. 17. 12:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 vagyok, tavaly találtam meg a férjem (idén házasodtunk), már gyereket várunk.

Én egy 4,5 éves kapcsolatból léptem ki, hiába fogadkozott ex, hogy minden jó lesz, házasság, gyerekek (bár nekem nem ez volt az elsődleges szempont, hanem az egymás iránti bizalom és elkötelezettség). Persze megfordult a fejemben 37 évesen, hogy mi lesz így velem...

De nem tudtam tovább tolerálni, hogy időnként szakított, és az alatt voltak női, "mert akkor úgyis külön voltunk, tehát nem számít".

2014. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
Megcsalt a párom-->Nálam ez minden esetben azonnali válóok. A kapcsolatotok meg mégsem lehet, annyira jó ha megcsalt.
2014. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

Hízz el te is, dugj félre, légy rossz, látod, ez a menő! :((

Andizsuzsi mondtam már hogy nyomd el magad, baromi buta vagy!!

2014. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

Milyen fotókat találtál a telefonján?

Nem tudom neked mi a bizonyíték egy fotón. Talán csókolóztak? Vagy valami mást csináltak? Vagy meztelen kép a csajról?


Igazából egyáltalán nincs rendben a kapcsolatotok, ha valóban megcsalt. Ne mond hogy minden rendben köztetek, ne áltasd magad, mert te is tudod hogy ez nem igaz. Ha minden oké lenne, véletlenül se jutna eszébe a megcsalás.

Képes lennél egy megalkuvó kaocsolatban élni és folyton azon agyalni hogy vajon megcsalt-e újra? Mert ha egyszer megteszi mi a biztosíték hogy újra nem fog? Semmi!

Te tudod. De szerintem 1 életed van. Én biztos nem engedném hogy bárki megalázzon és 3- an legyünk egy kapcsolatban!


Egyébként 50 évesen is újra lehet kezdeni az életet és partnert találhatsz. Na de minek vesztegetnél még el több 10 évet az életedből egy olyan alakért aki nyilvánvalóan nem érdemel meg?

2014. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nő szépségétől függ, hogy félrelép-e a férfi. A párod olyan jellem, aki jó kapcsolat mellett is többet akar, és aki felkínálkozik neki vagy kevés energiával megszerezheti, azt ágyba viszi. Ne feltétlen magadban keresd a hibát, vannak, akiknek egy nő/kapcsolat nem elég. Nekik mind kell, ugyanakkor a biztos párkapcsolat nyújtotta kényelem is.

Ha a nő még csak nem is az esete, a választásából látszik, hogy nem azért lépett félre, mert talált egy különleges nőt, hanem azért, mert félre akart lépni, és bármelyik nő megfelelt volna a lyuk szerepére.

34 évesen nem vagy öreg ahhoz, hogy új kapcsolatot találj, viszont nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy életed további részét boldogtalanul éld le. Megjegyzem, szerintem úgysem bírnád, 10 éven belül kilépnél a kapcsolatból, megunva a sorozatos félrelépéseket, és akkor már tényleg nehezebb lenne társat találni.

Én továbblépnék, és megkeresném a nő férjét, neki is beszámolnék az esetről. Pechére ennek a szeretőnek olyan megcsalt ex jutott, aki miatt neki is vállalnia kell a felelősséget. Ha egyedülálló lenne, nem érdekelne.

2014. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy még nem jelent meg a sok biológus, aki szerint a férfinek az a dolga, hogy félrekurjon, mert az evolúció így alkotta meg, hogy szétszórja a magvait, de a nő örüljön, ha utána hozzá megy haza?

Na mind1.

Én biztos nem tudnám megbocsájtani, ha engem csalnának meg.

Megalázó, és aljas egy dolog.

(Léptem félre sajnos. Odaálltam az exem elé, bevallottam magamtól mindent, és én szakítottam vele, mert annyira undorítónak éreztem magam, hogy nem tudtam a szemébe nézni.)

2014. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
15%
Ne hibaztasd magad 13 ev utan boven meg lehet unni a masikat. Teny hogy 36 evesen nehezebb tarsat talalni neked kell merlegelni hogy tullepsz ezen vagy sem.
2014. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Több fotó is volt...egy csokolózós...ami elég egyértelmű...a csajról egy bugyis kép...meg a fenekéről egy közeli kép...soroljam??
2014. okt. 17. 13:44
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Te látod csak ugy a kapcsolatotok jó,szuper a szex.A férjed nem igy látja különben nem csalna meg.lehet csak neked ronda,de mindegy is.Ha ronda is valószinű mégis van olyan varázsa mitől dobott a párod egy hátast neki.Meg bocsájthatsz,de mindig a fejéhez fogod vágni.ő pedig ezután is megfog csalni.Gondolja neki ez jár,te meg hisztizel néha aztán ugy sem változik semmi.34évesen még szemtelenül fiatal vagy:))mit pánikolsz .A párodnak csak 1farka van,neked meg annyi lehet amennyit akarsz.Hát hogyne találnál párt.
2014. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

14- es vagyok!


Úúú.... kérdező!

Ez nagyon durva.


Te döntesz. Vele maradsz így is hogy megaláz, vagy a sarkadra állsz és kidobod.

De! Azért a csaj férjét keresd meg, mutasd meg neki is azokat a fotókat.

2014. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!