Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos, én is megcsaltam a párom, amit rettenetesen szégyellek és bánok. Tegnap ő is megcsalt. Tudja, hogy nagyon szeretem és soha többet nem csalnám meg. Mit tegyek?
2012. aug. 23. 20:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
29/F
2012. aug. 23. 20:08
 2/20 anonim válasza:
51%
Próbáljátok megbeszélni, béküljetek ki vagy ilyesmi. Dumáljátok meg, hogy csak próba volt és csak a párod számít, vagy valami ilyesmi. Ha nem jön be, akkor kénytelen leszel tovább lépni.
2012. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Így mi értelme van a kapcsolatotoknak, ha szabad megtudni? Egyértelműen nem tisztelitek egymást, ráadásul ha akkora lenne a szerelem, egyik sem kefélgetne félre. Szerintem keress olyat, akit nem csalnál meg soha, és ő sem csalna téged. Ne vergődjetek tovább.
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Szakítsatok! Egyértelmű, hogy egyikőtök sem szereti a másikat, teljesen fölöslegesen raboljátok egymás idejét.
2012. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Adjatok magatoknak időt. Néhány hónap alatt kiderül, hogy fel tudjátok-e dolgozni ezt a dolgot. És a családterápia is hasznos dolog ilyenkor. Ha tényleg fontosak vagytok egymásnak, sokat tud segíteni.
2012. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Na akkor legalább már te is tudod milyen érzés megcsalva lenni... Egyikőtök sem különb a másiknál, és egyikőtöknek sincs erkölcsi alapja, hogy bármit számonkérjen, vagy a másik fejéhez vágjon.
2012. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

És ez most ping-pong lesz?

Jaj Istenem, biztos bosszúból tette, éretlenek vagytok egy kapcsolatra.

2012. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engedd el a lányt. Ez már sosem lesz komoly kapcsolat. Feltéve ha egyáltalán ez az lett volna...
2012. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tanultál az esetből gondolom.

Ebből már jó kapcsolat nem lesz. Oké, hogy tudja, mennyire szereted, de ő is ugyan ezt érzi? Kétlem.

2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Egálban vagytok, indítsatok tisztalappal.
2012. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!