Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos, én is megcsaltam a párom, amit rettenetesen szégyellek és bánok. Tegnap ő is megcsalt. Tudja, hogy nagyon szeretem és soha többet nem csalnám meg. Mit tegyek?
2012. aug. 23. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát barátom,ez már kaputt.
2012. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én már nem hívnám a páromnak, ha megcsalt. Egyértelmű, hagyd ott. Te ismered, neked kell tudnod. Bár, ha annyira nem ismerted, hogy megcsalhatott simán..

Szerintem felejtsd el, meg fogja tenni még egyszer, ha elsőre nem bírta ki.

2012. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
ideje volt , hogy vissza kapd. bár nem tőle kellett volna, hanem egy új kapcsolatban , ahol te nem számítasz rá, ahol te vagy boldog és lángolnak az érzéseid. na az lett volna az igazi pofon! de majd egyszer... :)
2012. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13as vagyok. Véletlenül rosszul olvastam és nem vettem észre, hogy te csaltad meg először. Így csak annyit mondok: a fagyi visszanyalt.
2012. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Egy pillanat...miért is vagytok még együtt? Nincs tisztelet, nincs szerelem, se szeretet ráadásul szartok egymásra TAPS TAPS TAPS
2012. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, szerintem tenni ne tegyél semmit, most "kvittek vagytok", aztán majd alakul valahogy a dolog. Én nem értek egyet az előző drámázgatókkal, azt gondolom, hogy szimplán annyi történt, hogy ha egyszer neked adódott a helyzet és kihasználtad a helyzetet, akkor a párod úgy érezte (tegyük hozzá, joggal) hogy ha neki adódik helyzet, ő is kihasználhatja. Mi is megírtuk ezt a kört pro és kontra a kapcsolatunk kezdetén, oszt másfél évtizede együtt vagyunk...

A szeretethez, szerelemhez, tisztelethez sem gondolom, hogy olyan mértékben és módon köze lenne, ahogy itt többen állítják, hisz ha ezeket az állításokat elfogadnánk, azt kellene feltételeznünk, hogy azokban a kultúrkörökben vagy gondolkodási irányokban, ahol nem elvárás a szigorú monogámia, ott az emberek egyáltalán nem szeretik, nem tisztelik egymást... holott valószínűbb, hogy egyszerűen csak másképp gondolkodnak ezekről a kérdésekről, mint a mi társadalmunk konzervatívabbik része.


Illetve hát most, hogy mindketten leírtátok a magatok körét, és megszereztétek a tapasztalatot a másik oldalról is, nyugodtan le is ülhettek megbeszélni szépen ketten, hogy a ti PÁRkapcsolatotokba ezentúl mi férjen bele, és mi ne. Jobb később mint soha...

2012. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Még te vagy felháborodva?Kölcsön kenyér visszajár!Hogy tudod megcsalni a barátnpdet különben is?Azért vagy vele elvileg mert szereted nem?vagy csak addig kell amíg az ágyban vagy vele...nagyon úgy tűnik.Ennyire lehetetlen hűségesnek maradni?
2012. aug. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szakítsatok! Ezt már nem lehet helyrehozni, lehet, hogy úgy érzitek szeretitek egymást, de ha jól belegondoltok rájöttök, hogy ez már nem olyan mint lennie kéne, különben nem csaltátok volna meg egymást.
2012. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"hisz ha ezeket az állításokat elfogadnánk, azt kellene feltételeznünk, hogy azokban a kultúrkörökben vagy gondolkodási irányokban, ahol nem elvárás a szigorú monogámia, ott az emberek egyáltalán nem szeretik, nem tisztelik egymást..."

Ott ez a normális. Ha ilyen kapcsolatot akarnak, oké, csak akkor senkinek ne sírjon a szája, hogy a barátnője más farkát szopja, vagy éppen a pasi kefél "félre". Gondolom az itt válaszolóknak is oké lenne a dolog, ha a kérdezőnek is - csak ebben az esetben meg sem született volna a kérdés, ugye:)

2012. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19, hogy a kérdező számára mi a normális, az számomra nem derült ki eddig, hisz mást mond a szava, és mást a cselekvése. Legvalószínűbb talán, hogy ezt a kérdést még soha nem tisztázta le önmagával se, nem hogy a párjával.

Ezért is bíztatom a dolog letisztázására. Mert hát kinek az a véleménye, hogy abszolút szexuális hűség, kinek az, hogy néha belefér flörtölgetés, alkalmi ügy, kinek az, hogy nyitott házasságban él, és kinek az, hogy swinger-klubba jár a párjával. És azt gondolom, hogy mindez lehet tisztességes, erkölcsös, HA ugyanazt adja, és ugyanaz is várja el. Az erkölcstelen az a kettős mérce, a bort vedelni és vizet prédikálni" magatartás.

Egyébként szerintem a párkapcsolati problémák és kudarcok zöme valójában az önismeret hiányából jön, szóval tudod mi volt kiírva a delphoi jósdára...

(Gnóthi szeauton - Ismerd meg önmagad!)

2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!