Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom. Mit tegyek?...

Megcsalt a párom. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

13 év együttélés után megcsalt a párom. Pár fotót találtam a telefonján, ami ezt egyértelműen bizonyítja. Még nem mondtam neki semmit, igazán nem is tudom hogy hogy fogjak hozzá? Ilyen helyzetbe még szerencsére nem voltam.

A kapcsolatunk nagyon jó kölcsönösen szeretjük egymást, a szex is szuper ennyi idő után is legalább heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt. .Ami viszont nem fér a fejembe hogy a nő egy velem egyidős családanya és olyan ronda hogy ha lemegy a bányába magától feljön a szén :-) ….Még ha valami fiatal cicababa lenne talán jobban megérteném. A nővel már ismerik egymást egy ideje (én személyesen nem ismerem), de állításuk szerint csak barátok, nekem ez sem tetszett , de mit tudok csinálni?

Egy valami árnyékolja csak be a kapcsolatunkat hogy nincs gyermekünk, de én azt gondolom hogy ez nem ok a megcsalásra!

Kavarognak bennem az érzések, csalódottság düh…az meg végkép bosszant hogy ez a liba tovább éli a boldog hétköznapjait a kis családjával….némi elégtételt jelentene ha beszélhetnék a férjével, de sajnos nem ismerem őket.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan tovább…megpróbáljuk megmenteni a kapcsolatunkat, és ha máskor is megteszi!? Ha meg egyedül folytatom 34-évesen nem könnyű párra találni. Nyilván a döntés az enyém, de szívesen veszek pár tanácsot, esetleg ha valaki átélt hasonlót hogyan lépett tovább?



2014. okt. 17. 12:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%

Hiába randa, ha szexuálisan vonzódik hozzá a férjed ... Valamit tudott adni, amit te nem.

Lehetőségek: megbocsájtasz vagy nem.

2014. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
34 évesen? Én 36 vagyok,tavaly találtam meg a páromat.Szóval ezt hagyjuk.Ha együtt maradtok,jönnek a balhék,a gyanakvás,ha késik,hol van,kivel van,lesegeted a telefonját,a zsebeit...sorolhatnám.Ezután már soha nem fogsz benne megbízni és tudod ha a bizalom odavan,pokol az élet mindkét félnek.
2014. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem tudott adni semmi pluszt...mert a randijuk után úgy nekem esett mintha először csináltuk volna(akkor még nem tudtam hogy együtt voltak). Azt tudom hogy tetszik a csajnak...nyilván legyezi a hiúságát közel a 40-hez.
2014. okt. 17. 12:49
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

A férfiakban ne keress logikát....

Én is hasonlóan jártam, egy jóval fiatalabb, cs csúnyább pattanásos, ragyás nővel csalt meg a férjem...

Én is kérdeztem, miért pont vele, ha már megtörtént, miért nem egy jó nővel???


(mondjuk boldogabb akkor se lettem volna,de hagyjuk...így is úgy is fáj)


Hosszú a történet,és az oka ,miért vele...a lényeg ő volt kéznél, mikor "maga alatt volt"és nem szóltam hozzá...


Mit tegyél?

Én első felindulásomban kiabáltam, elzavartam otthonról, mikor megtudtam.Pár nap múlva, már tudtam vele higgadtan beszélni.


Mi együtt maradtunk,újrakezdtük.Ennek 4 éve már..

2014. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm példáját tudom csak leírni:


24 éves volt, amikor barátja megcsalta egy negyvenöt éves nővel, aki ráadásul tényleg nem volt szép, viszont laza volt és szexre éhes (barátnőm nekem is átküldte az email-eket, mert így bukott le a srác). Ő megbocsájtott, de utána folyamatos drámázások, veszekedések voltak csak, mindketten piálni kezdtek, hogy elviseljék a másikat.


Aztán nagy nehezen szakítottak, de barátnőm a mai napig kesereg az "elcseszett éveken", miért is nem szakított előbb.


Tanulság? :/

2014. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg tessék, bizonyíték: a férfiak nem a külsőre hajtanak.
2014. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás után, sokszor felpörögnek az emberek szexuálisan, szóval ez nem újdonság, emiatt nem szoktak rájönni a nők a megcsalásra, mert úgy gondolják, ha otthon is van szex, akkor biztosan nem dug félre a férj, de ez nem így működik. Jó tanácsot ebben szerintem nem lehet adni, ha meg tudod bocsájtani és a párod is rájön, hogy hülyeség volt és többet nem tesz ilyet, akkor talán túl tudtok lépni ezen.
2014. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

Először is vedd le a rózsaszín szemüveget.


"A kapcsolatunk nagyon jó" - ha ez így lenne, akkor a párod nem járna félre


A "libát" teljesen feleslegesen szidod, gondolom nem erőszakolta meg a párodat, úgyhogy elsősorban a kapcsolatotokban, a párodban keresd a hibát. Attól, hogy esetleg megtudnád, hogy ki a férje, és jól beárulnád, lehet, hogy elégtételt kapnál, de attól még megcsaltak. A helyzeten semmit sem változtatna.

2014. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%
Pár fotó alapján messzemenő következtetést levonni nem éppen célszerű dolog. A telefonján találtad, előbb tisztázd, hogy jutottál hozzá, aztán azt, hogyan került a telefonra, mi volt az oka. Aztán kérd számon a párodon. Itt már mindenki ráhúzta a vizes lepedőt, pedig nem biztos, hogy megérdemli. Az sem biztos, hogy vétlen, de ezt nem itt fogjuk eldönteni. Minden jót Neked.
2014. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%
A férjnek én is beszámolnék,nehogy már megússza a r ibanc!Ő éli világát,ti meg veszekedtek.
2014. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!