Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírás-hogy reagál a párod?

Sírás-hogy reagál a párod?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel,h elsirod magad a baratod,ferjed elott,mondjuk nem olyan egetrengeto dolog miatt,h meghalt volna valaki,hanem mondjuk mert aznap mindenki csesztetett a munkaban,es ez neked rosszul esett,vagy mert neked rosszul esett,h te hozza akartal bujni a parodhoz es o meg elhuzt magat. Szoval aprosagert sirsz felnott letedre.olyankor hogyan reagal a parod? megvigasztal?atolel? vagy azt mondja,ideje felnonod es nem gyerek modjara sirni,ami ugyse oldja meg a problemad? ferfiak,ti hogy reagaltok/reagalnatok?
2014. okt. 15. 17:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Es nem az lenne a normalis,h meghallgat? Nehogmar meg amiatt is rosszul kelljen ereznem magam,h ot idegesiti a sirasom...nem tudom,en olyan vagyok,h jot es rosszat meg akarok vele osztani,nekem ez a termeszetes. Hiszen a hozzam legkozelebb alo emberrol van szo.alap kene h legsen,h erzelmileg is tamogatjuk egymast. Vagy en gondolom rosszul? nem tudom,h ez a problemam a ferfi-noi kulonbsegbol fakad,vagy nem minden ferfi ilyen?bar a hozzaszolasok alapjan vannak,akik vigasztlnak.
2014. okt. 15. 19:40
 22/26 anonim ***** válasza:

Van amelyik férfi olyan mint a párod, van amelyik nem. Mi nők se vagyunk egyformák, nem lehet mindünkre ráhúzni hogy sìrós, állandóan kiöntené a szívét... stb. Mivel én nem vagyok egy lelkizős nő így a páromnak szerencséje van, mert ő sem az pasiban :)

Van az a mondás hogy megszoksz vagy megszöksz :)

Nem fog a párod változni, szóval ha neked ennyire mások az igényeid akkor inkább keress mást, mert boldogtalan leszel mellette.

2014. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Teljes pánikba esik és próbálja kitalálni mire van szükségem, vagy ha veszekedés közben sírok, rögtön igazat ad és bocsánatot kér.

20 évesen ciki vagy nem, a hisztizés beválik mindenkinél.

2014. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

életem első szerelme (18)amikor közölte el kell mennie,mert a szülei elköltöznek és búcsút kell vennünk(előtte próbált volna velem összeköltözni, de 16 évesen azt sem tudtam mi az, totál éretlen voltam)szóval ahogy ott ültünk a fák alatt a padon, a nagy komoly beszélgetésben, elkezdtek csordogálni a könnyeim, kezével megsimogatta az arcom, és hüvelykujjával letörölte a könnycseppem.


akiket őutána hozott az élet, azok közül

-volt aki gépezett tovább én meg az ágyon hüppögtem a sarokban csendesen(a haverja jött oda..)

-volt aki érzelmi zsarolásnak titulálta

-volt aki velem sírt (az is szakítósdi határon, de akkor ott kibékültünk-azt hazudták rólam, hogy megcsaltam, kidobott szó nélkül, okát nem tudtam, de elmentem hozzá, hogy tudom vége, elfogadom a döntésed, csak annyit szeretnék még mondani, szeretlek, csak mert soha nem mondtam, sajnálom, hogy így alkault, de csak elköszöntem még,minden jót szia. de ekkor azt mondta, gyere csak ide. átölelt és könnyeztünk.

-volt, aki meg nem tudott mit kezdeni vele

2014. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok

apróságokért nem szoktam sírni

2014. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem az anyám volt "ne bőgj, annak nincs semmi értelme" típusú. Ő szinte sohasem sírt (nem ám minden évben vagy ilyesmi), mondjuk én se szoktam, de ugye, az ember magányos tiniként azért képes érzékenyebb lenni...

Most 38 vagyok és elég ritkán sírok, többnyire nagyon komoly ok kell hozzá (vagy film vagy hagymapucolás, de az más). A párom ilyenkor maximálisan mellettem áll, megölel és ilyenek. Igazából sokra nincs szükségem, csak ne legyen bunkó és értetlen. Akkor nem lennénk együtt.

2014. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!