Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírás-hogy reagál a párod?

Sírás-hogy reagál a párod?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel,h elsirod magad a baratod,ferjed elott,mondjuk nem olyan egetrengeto dolog miatt,h meghalt volna valaki,hanem mondjuk mert aznap mindenki csesztetett a munkaban,es ez neked rosszul esett,vagy mert neked rosszul esett,h te hozza akartal bujni a parodhoz es o meg elhuzt magat. Szoval aprosagert sirsz felnott letedre.olyankor hogyan reagal a parod? megvigasztal?atolel? vagy azt mondja,ideje felnonod es nem gyerek modjara sirni,ami ugyse oldja meg a problemad? ferfiak,ti hogy reagaltok/reagalnatok?
2014. okt. 15. 17:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen,veszekedesek alkalmaval en is elsirom magam.nem direkt,nem zsarolsbol,csak igy jon elo belolem a feszultseg,a meg nem ertettseg fajdalma. Es nekem is csak meg rosszabb a kozerzetem,h igy reagal.
2014. okt. 15. 17:53
 12/26 anonim ***** válasza:
10%

Férjemmel sosem fordult ilyen elő, egyzser láttam, hogy nem sok hiányzik, i nkább párás lett a szeme, de jó oka volt,tehát tenyleg elment közülünk valaki..

Én hamarabb pityergem el magam, igaz annak is jó oka kell... Komoly vita, nézeteltérés, nagyobb kiborulás...stb..

Olyankor aztól függ ő-e az ok vagy más, ha vele pattantunk össze, akkro bélénhagy..

Ha massal, akkor átölel, és megnyugtat..de ezek nekem is csendes ityergések, nem nagy sírás-rívás

Jah és olyan jó okkal fordul megint csak elő, hogy elhúzza magát...azon nem sértődök meg...

Sokta mondani, hogy a sírás nem segít.. Egyébként de, nekem igen, segít, a feszültséget feloldja....de egyrészt gyerek mődjára, mint írtam nem sírok, másrészt sosme bagatelizálja el a problémámat

2014. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

A sìràs egy automazikus stressz levezetõ. Alap ösztön, aki erre úgy reagàl ,hogy lenéz meg beszòl érte az egy nagyon tudatlan,buta ember.


Én akkor sìrok a férjem elõtt ha màr nagy gàz van belül ,ilyenkor pròbàl megnyugtatni, mert tudja õ is ,hogy ha elõtte sìrok akkor nagyon sok esemény összegyûlt. Àltalàban àtölel és közben beszél,hogy elvonja a figyelmem.

2014. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
Tuti nem maradtam volna olyan pasival aki csesztet emiatt... azt megkaptam az anyámtól :(
2014. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Az én pasim leszarja ha sírok, soha életében nem vigasztalt meg , még akkor sem ha ő bántott meg.
2014. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Es ez teged nem zavar? nem erzed ugy,h igy nincs ertelme,h ha a bajban nem tud megvigasztalni?
2014. okt. 15. 18:34
 17/26 anonim ***** válasza:
Az párom mindig megvigasztal. Szerintem nagyon fontos egy kapcsolatban az, hogy a két fél kölcsönösen megértse és támogassa egymást egy ilyen helyzetben is.
2014. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Es szamomra emellett elveszik a kedvessege. Marmint inkabb kevesebbszer lepne meg apro ajandekokkal,vagy nem is tudom,,tobbre ertekelnem ha inkabb a rossz pillanataimban azt ereznem,h ra szamithatok,elotte sirhatok,neki kionthetem a lelkem,meghallgat...akar hajnalban is. Valahogy a barataimtol ezt megkapom,tole vajon miet nem?pedig tudomxh szeret,de ezzel a hozzaallasaval nem tudok mit kezdeni.
2014. okt. 15. 18:41
 19/26 anonim ***** válasza:
Ritkán sírok, ha igen akkor nagy baj történt (haláleeset, súlyos gondok). Imádom a párom, de ő sokmindent nem tud kezdeni egy síró emberrel, szóval ilyenkor ő általában annyit mond ne sírjak mert attól nem lesz jobb és ha látja ez nem használ akkor átölel. Nekem ennyi bőven elég, nem kell hogy pátyolgasson vagy bármit is mondjon. Én szívesen vigasztalgatnám, de ő meg nem egy sírós, a 10 év alatt 1-2x láttam hogy könnyes lett a szeme, de nem sírt akkor sem, mert nem, mert ő férfi vagy mi a fene... :))
2014. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
9%

Amúgy értelek kérdező mi a bajod, te olyan férfit szeretnél aki egyben a barátnőd is, és meghallgatja a problémáidat és vigasztal és még tanácsot is ad :))

Azt mondod tudod hogy szeret szóval fogadd el hogy a te párod nem egy lelkizős fajta és öntsd ki a lelked a barátnőidnek :)

Ha ez így nem elég akkor keress lelkizős pasit.

2014. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!