Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírás-hogy reagál a párod?

Sírás-hogy reagál a párod?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel,h elsirod magad a baratod,ferjed elott,mondjuk nem olyan egetrengeto dolog miatt,h meghalt volna valaki,hanem mondjuk mert aznap mindenki csesztetett a munkaban,es ez neked rosszul esett,vagy mert neked rosszul esett,h te hozza akartal bujni a parodhoz es o meg elhuzt magat. Szoval aprosagert sirsz felnott letedre.olyankor hogyan reagal a parod? megvigasztal?atolel? vagy azt mondja,ideje felnonod es nem gyerek modjara sirni,ami ugyse oldja meg a problemad? ferfiak,ti hogy reagaltok/reagalnatok?
2014. okt. 15. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Velem, mint nővel, néha előfordul, hogy elszakad a cérna. A párom ilyenkor kétségbeesetten próbálja kitalálni, hogy mire lehet szükségem, ölelget és vigasztal. Szerintem természetesnek tartja, hogy előfordul, még soha egy rossz szót nem kaptam érte. De a férfiak állítólag legendásan rosszul kezelik a síró nő - szituációt..
2014. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
48%
Megvigaasztalom megölelgetem és megbeszéljük. De azért ideje lenne felnőni is. Persze néha ki kell sírni magát az embernek. Hány éves vagy?
2014. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom is vigasztal, simogat, csokival kínál, amikor megnyugodtam annyira, hogy beszélni tudjak, akkor meghallgat.

A hisztijeimen (nincs egy ruhám se, odaégett a kaja) csak csendben mosolyog, mert tudja, hogy 5 perc múlva már én is röhögök rajta. Ha meg valamiért nagyon mérges vagyok, akkor csokival dobál. :D Nem vicc! Egyszer mutattam neki egy képet, amin az volt, hogy ha a nő hisztis, akkor vonulj vissza tisztes távolságba és dobálj neki csokit. Ő megfogadta a tanácsot és nálunk bevált, mert már amikor meglátom a vigyorgó fejét meg kezében a bonbont/cukorkát, tudom mire készül és elnevetem a dolgot.

23/N

2014. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Apróságok miatt soha nem sírok, ha én sírok, akkor eléggé ki lehetek.

Ilyen esetben megölel, megpuszil, érezteti, hogy 100%-ig mellettem van.

2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Megölel, és általában azt mondja: Minden rendben lesz, majd én megoldom!

De bármi a baj, mindig ez a válasza, és még ha nem is tudja megoldani, jól esik, hogy megoldaná, ha tehetné.

2014. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor a férfiember kitölt egy deci konyakot az asszonynak, meghallgatja, és mélyen együtt érez vele.
2014. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Velem sir,mert sajnal.
2014. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Utoljára akkor fordult elő ilyen, amikor felvételiztem egy külföldi egyetemre, de elutasítottak. Minden más is összejött természetesen, PMS, mind a ketten betegek voltunk, jeges szél fújt az utcákon ezért nem is akartunk sehova menni, holott ritkán tudtunk együtt lenni a nagy táv miatt. Egész nap olyan undok volt, mint egy vénember, ontotta magából a cinizmust. Este vittem neki gyógyszert, csináltam meleget a szobában, odaadtam a saját takarómat is. És nem volt hajlandó megcsókolni, mert volt egy herpesz a számon, ami rajta egyébként soha sem szokott kijönni.


Ezen a ponton minden hősiesség kifutott belőlem, és jött a sírás.


Nem haragudott, csak nagyon egyszerűen elmagyarázta, hogy be van gyulladva a mandulája, és undorító, büdös, gennyes darabkák jönnek belőle, amitől alig kap levegőt is, és ez számomra sem lehet túl kívánatos...


Mindenesetre átáztattam a könnyeimmel az egész pizsamáját, miután megengedte, hogy bekucorodjak szorosan mellé :D

2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Megpróbál megvigasztalni. Soha nem mondott még olyat egy kis pityergés miatt, hogy nőjek fel és ne sírjak...
2014. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Én veszekedés közben vagy után szoktam sírni, nem tehetek róla ilyen vagyok, ha végképp kimerülök a balhétól akkor sírás formájában jön ki rajtam. Ilyenkor a párom nem vigasztal, hanem azt vágja a fejemhez hogy érzelmileg zsarolom és ezt fejezzem be. Nagyon rosszul esik és csak méginkább sírok. Ha meg mondjuk más miatt sírok (ami ritkán van) akkor sem vigasztal. Szóval ilyen téren ő egy érzéketlen paraszt.
2014. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!