Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt . Egyszer...

A feleségem megcsalt . Egyszeri alkalom volt. Mit tegyek? Van egy szep gyermekünk is . Nem tudom mit tegyek! Lehet egy ilyet tiszta lappal kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A nőknél is ugyanúgy van mint a férfiaknál. Ha egyszer nem volt benne gerinc kommunikálni akkor többször se lesz.

Soha nem lesz a régi a dolog,bármikor ha késik vagy nem tudod hol van egyből előjön , minden vitánál vissza fogsz utalni stb.... ha lebukott akkor pláne nem érdemes, ki tudja hány évig cseszett volna át, ha bevallotta akkor talán, de csak ha nem azért ,mert a másikkal hoppon maradt....

2014. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindemféleképpen derítsd ki mi volt az ok! Mi hiányzott neki? Még egyszer ne kerülj ilyen helyzetbe!
2014. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Jaj már, előző, ugyan mi hiányzik egy házasságtörő nőnek?

Egy nagy bráner, az hiányzott neki. Meg ne magyarázzátok már, hogy a döglött ló csak alszik.

Kérdező, nem lehet megbocsájtani. El lehet fojtani magadban, magadra lehet erőszakolni a a tiszta lap dumát, de a tüske ott marad egy életre, és megbízni sem fogsz benne soha többé.

2014. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
13 Igen, van olyan amikor csak egy nagy bráner hiányzik. Láttam ilyet is és bocs, de nem tudom elítélni azt a nőt sem, akivel pl. évekig nem feküdt le a férje (hogy mi miatt, az nem derült ki) és annyira szeretett volna már egy bránert, hogy lefeküdt valakivel. A férfiak néha teljesen el tudják felejteni, hogy az asszonnyal törődni is kellene, nemcsak elvárni a meleg kaját, tiszta lakást.
2014. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves ma 09:33-as poszt toló:

Más a leányzó fekvése, ha ura és parancsolója:

- impotens

- aszexuális

- b**i

Normális nőszemély meg nem marad évekig egy házasságban, ahol nem boldog. El köll válni.

2014. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
De bírom ezt az "egyszeri alkalom volt" dumát. Aki pedig el AKARJA hinni az el is hiszi. Az mindent elhisz...
2014. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett azért csalt meg? Amennyiben nem, még bőven megmenthető a házasság, ha korrekt módon leültök egymással szemben és akár napokig! beszélgettek. Így letisztázható sok év sok sérelme, elképzelések a jövőről, egymásról.Problémák átrágása, újraemésztése is jót tehet. És igen, akkor lehet tiszta az a lap.
2014. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A hűtlenség iszonyatosan kikezdi a kapcsolatot, azt az intimitást és összetartozást töri meg ami előtte megvolt. A legfontosabb dolog tűnik el az "ő csak az enyém, én csak az övé vagyok" érzés. Mégis azt mondom, talán menthető a dolog. Rajta múlik most hogyan viselkedik, hogyan próbálja kijavítani a hibáját, hogyan kéri bocsánatodat. Rajtad pedig az múlik, hogy meg tudsz-e neki bocsájtani, fel tudod-e dolgozni ezt olyan mértékben, hogy többet nem róvod fel neki. Minden kettőtökön múlik tehát, mindegy ki mit gondol vagy mond. A fejedben dől el, hogy fel tudod-e dolgozni és boldog tudsz-e vele lenni.
2014. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről nem tudnék megbocsájtani! Többé nem tudnék egy olyan emberhez érni,akiről tudom,hogy mondjuk pár napja valaki más érintette meg,valahogy ahhoz tudnám hasonlítani,hogy koszos lett az ember,de ez valami olyasfajta kosz amit nem lehet lemosni,és én ezért nem akarnék hozzá nyúlni többé!

Valamint lehet azt mondod megbocsájtod,és talán még úgyis érzed sikerült,de aztán ha egyszer valamin össze vitáztok,akkor nagy eséllyel felfogod hozni neki,hogy már pedig te megcsaltál engem.Vagy ha később ér haza valami miatt akkor neked egyből az fog eszedbe jutni vajon hol van,kivel van,talán éppen most csal meg megint?

Én azt mondom,hogy ami egyszer idáig jutott azt felesleges erőltetni,meg tisztalapot adni. Felmelegítve csak a töltött káposzta jó,én ezt vallom!

2014. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!