Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt . Egyszer...

A feleségem megcsalt . Egyszeri alkalom volt. Mit tegyek? Van egy szep gyermekünk is . Nem tudom mit tegyek! Lehet egy ilyet tiszta lappal kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer megtette, onnantól már semmi sem tartja vissza, hogy újra ne tegye fel..

Ez az én személyes véleményem.

2014. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés szempontjából mennyire fontos információ, hogy a gyereketek szép? Ha csúnya lenne, akkor más lenne a megcsalás?
2014. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyszeri alkalom volt?Elmondta oszinten vagy lebukott?
2014. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan derült ki? Ez fontos kérdés.
2014. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Lehet tiszta lappal kezdeni. Mindig két félen múlik a megcsalás (vagyis pontosan három főn, de a harmadik most nem lényeges). Szerinted miért csalt meg a párod? Úgy értem, hogy van valami ötleted, mi az, ami hiányozhatott neki?
2014. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kérdés és azt hiszem, hogy rajtad kívül nem is tudja senki megválaszolni. Én úgy gondolom, egy megcsalást borzasztó nehéz megbocsátani, de ha még sikerül is, úgy igazán túl lépni rajta még nehezebb.

Mérlegelni kell, hogy mi vezetett idáig, hogy maga a kapcsolat megéri-e hogy új lehetőségeken gondolkozz.

2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

"Egyszeri alkalom volt."


Mondta ő...

2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha úgy érzed, hogy meg tudsz bocsátani, és meg tudsz újra bízni benne, akkor igen.


Én nem tudnék.

2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem uljetek le normalisan es beszeljetek at.Ha ettol fuggetlenul szereted es nem akarod elvesziteni,akkor egy egyalkalmas felrelepesert ne hagyd el.


Ha a tarslelkem egyszer megcsalna,akkor baromi nehezen de megprobalnam vele ujra,uj alapokon mert egy felrepes miatt nem fogom kidobni:-))

2014. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Tüskékkel tele keserűséggel lehet ezt folytatni. A bizalomvesztés nem fog elmúlni. Egy nőnél ez másképpen működik, az érzelmek is befigyelnek.

Ezt Te érzed szeret-e téged, vagy sajnál és félti a gyerek biztonságát.

Ha szereted, és együtt tudsz ezzel élni folytasd.

De éreztesd vele, nincs több esélye!

2014. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!