Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a volt párom?

Miért hazudik a volt párom?

Figyelt kérdés
Szétmentünk pár honapja, közös kisgyerekünk is van. Megismerkedett valakivel, és azonnal el is hagyott minket. A gyerekkel azota is foglalkozik, de tagadja, hogy lenne bárkije is, pedig egyértelmű jelek vannak. Nekem rosszul esik, hogy nem képes tiszta vizet önteni a pohárba. Vajon miért nem képes őszintén elmondani, hogy együtt van valakivel?
2014. okt. 8. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8: Eeeee... mért feltételezi valaki a valóság ellenkezőjét?

MOST van kiborulva és sírva, ETTŐL a viselkedésétől. Az igazságtól megnyugodna. Ezt vajon hányszor kell elmagyarázni még neki?

2014. okt. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8as vagyok 11es

ezt sosem fogják megérteni és mindig ez a gyáva megoldás lesz a megoldás:)

2014. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, van egy gyereke, ő meg ugrál. Minek? Hova? Mit képzel az ilyen? Legközelebb anyjának csináljon gyereket. Aztán ott is megismerkedik valakivel, és tovább áll....

Elhagyott bennünket= elárult bennünket. Elveszett tegnapok.

2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!