Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a volt párom?

Miért hazudik a volt párom?

Figyelt kérdés
Szétmentünk pár honapja, közös kisgyerekünk is van. Megismerkedett valakivel, és azonnal el is hagyott minket. A gyerekkel azota is foglalkozik, de tagadja, hogy lenne bárkije is, pedig egyértelmű jelek vannak. Nekem rosszul esik, hogy nem képes tiszta vizet önteni a pohárba. Vajon miért nem képes őszintén elmondani, hogy együtt van valakivel?
2014. okt. 8. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert hazug disznó! Szégyenli válalni,hogy miatta mentetek szét.
2014. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem tartozik rád.


Ha szétmentetek, attól kezdve nem kell a magánügyeiröl beszámolni, mert nem vagytok egy pár többé.

2014. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de azért emberség is van a világon. Tudja, hogy nekem könnyebb lenne lezárni magamban a dolgokat, ha tudnám, hogy mi a helyzet pontosan. Ő elvárja, hogy én a gyerek látásához ideális körülményeket biztosítsak. Nem lehetne akkor ez a figyelmesség kölsönös?
2014. okt. 8. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, nem ismerem a parod. Nem vagyok ra buszke de en is elhagytam a parom es a kislanyom aki meg egy eves sem volt egy masik no miatt. Es en sem momdtam meg otthon hogy van valakim.

Eloszor is szegyeltem, de nagyon. Kozosen akartuk a gyereket en megis a konnyebb utat valasztottam es elmentem.

Masodszor ugy gondoltam ha nem jon ossze az uj kapcsolatom nagyobb az esely ra hogy vissza mehetek (bar o mondta hogy soha nem fogadna vissza en tudom hogy konnyen vissza mehettem volna.

2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd az ő szempontjait is. Nem akarja felégetni maga mögött a múltat, a gyereket szereti és ezért "lebegteti" a dolgot, hogy ne legyen az egész olyan egyértelmű. Bizonyos szempontból érthető a viselkedése, mert veled sem akar egyértelműen szakítani, meg még az is elképzelhető, hogy a jelenlegi kapcsolata sem végleges (ő sem tekinti annak).
2014. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Közöld vele legközelebb hogy tudod hogy van valakije, és igazán bevallhatná férfi módjára, ahelyett hogy kételyekben tart téged. Elmondod neki ugyanazt amit nekünk és kész. Már elhagyott téged, tényleg nem kötelessége beszámolni, bár illenék.
2014. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már sokszor kértem, hogy mondjon igazat, de simán a szemembe hazudik, azt mondja, képzelődöm, nins senkije.
2014. okt. 8. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
a férfiak alapvetően gyávák...ha elmodja, hogy van valaki, esetleg kiborulsz, sírsz...marha kényelmetlen lenne neki....
2014. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert gyáva. Nem akarja felvállalni a nőt, mert veled párhuzamosan jött vele össze, ami nem túl gerinces dolog. Ezen kívül ha az mégsem jönne össze, így legalább még visszasírhatja magát hozzád.
2014. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4,5: De ez ekúnuku viselkedés, evvel jobban felégeti maga mögött valaki a visszavezető utat, mint bármi mással.

avval mért égetni fel, ha elhagyná másvalakiért, és visszajönne később? Avval égeti fel, hogy a nő megtapasztalja, hogy milyen hazug és embertelen vele szemben. Na, EZ már kizáró ok, ebből soha az életben nem kell több egy embernek, ha egyszer betelik vele a pohara. A cérna egyszer elszakad, és jelenleg húzza a cérnát max. erővel a hapsi!

2014. okt. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!