Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miböl jötettek rá, hogy...

Miböl jötettek rá, hogy megtaláltátok az igazit?

Figyelt kérdés
volt elötte más kapcsolatotok? miôta vagytok együtt, el tudod - e képzelni az életed nélküle?
2014. okt. 4. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Leginkább azt, h nem krdőjeleztem meg, hogy nem így van

Igen olt kapcsoatom előtte, az első időben csak az volt, hogy mist jó, és nem gondolkodtam a jövőn..

2014. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy10evig tarto kapcsolatom,ami veget ert,mert nem ertettük meg egymast,aztan talalkoztam a mostani ferjemmel-nekem ö az igazi.Pl.mellette nönek erzem magam-minden percben,sokat nevetünk,egyforma zeneket szeretünk,hasonloan neveltek,mint engem,nem beszel csunyan velem,nem csal meg,nem herdalja el a fizegteset,ö a legjobb baratom,jokepü,szeret engem,bizhatok benne,meg sosem hagyott cserben-es meg szamtalan apro dolog-egyszerüen egy hullamhosszon vagyunk.7eve vagyunk együtt,es nem-nem tudom elkepzelni nelküle az eletem,mert ö az eletem!
2014. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Volt előtte kapcsolatom, 3éves komoly kapcsolat, de az nem volt az igazi.

Nem vagyunk olyan régóta egyutt, de most boldog vagyok. Es nem, nem tudom elképzelni

2014. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze, volt előtte is kapcsolatom. Egyik kapcsolatomnak sem úgy indultam neki, hogy nem ő lesz az igazi, de az, hogy ő lesz-e tényleg, az közben derül ki természetesen. Minden szakítás után tanultam a véget ért kapcsolatból, hogy viselkedtem én, hogy viselkedett ő, miben javítsak magamon, mik az elvárásaim, mik a működésre és nem működésre utaló apró jelek. Hogy (esetemben) nem csak a testi vagy lelki egyezés számít, de a hasznos a spirituális egyetértés, az alapelvek egyezése, gondolkodásmód a világ dolgairól, a beszédtémák, a humor, a zene, stb-stb, nem kell mindenben egyezni, de a fontos dolgokban, amik kitöltik az életünket és amikben együtt kell működnünk, azokban mindenképp. Most úgy érzem, megtaláltam az igazit. Mert a fentiek egyeznek, remek csapatot alkotunk, imádjuk egymást, együtt fejlődünk és fejlesztjük a kapcsolatunkat, ugyanabban az életszakaszban, ugyanolyan tervekkel... Amikor összejöttünk, két hét után a családja már meghívott magukhoz karácsonyra... és úgy éreztem magam köztük, mintha hazatértem volna...
2014. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Két kapcsolatom volt előtte, mindkettő komoly. Az elsőnél egyértelmű volt, hogy ez "csak" egy kapcsolat aminek egyszer vége lesz, mert fiatal voltam amikor kezdődött, meg amúgy is, nekem egyértelmű volt. A második jóval hosszabb volt az elsőnél, az már felnőttebb fejjel. Voltak közös tervek a jövőre, együtt és egymás mellett fejlődtünk, gyarapodtunk, de hiába kérte meg a kezem, nem mentem hozzá és gyereket se vállaltam vele. Valahogy nem éreztem, hogy kéne. A férjem a harmadik, vele az első találkozásnál bevillant, hogy ha valaha férjhez megyek, akkor őhozzá. Így is lett. A másik kettőhöz tudom viszonyítani, vele minden jobb és valahogy igazibb. Jobban megélem a pillanatokat, jobban hozzátartozónak érzem magam mint bárki máshoz és nála tényleg vágytam arra, hogy elvegyen. Ami nálam nagy szó, mert addig totál házasságellenes voltam. Valami ilyesmi...

5 éve együtt, 3 éve vagyunk házasok. Nem tudom elképzelni nélküle az életemet.

2014. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokáig azt hittem ő a nagy Ő...

aztán rájöttem,hogy inkább nagy Ó..

2014. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki az "igazit" keresi, de ez csak akkor derül ki, megtalálta-e, ha életük összektve nem akadt senki más...

55-60 évi együttélés után szinte egyértelmű...

2014. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig az az igazi, akibe szerelmes vagyok, de a férjemmel még mindig tart.
2014. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a vàlaszokat.

nekem is voltak kapcsolataim, de hiába éreztem ùgy, hogy szeretem öket, ha nem voltam egyutt veluk, akkor nem hiànyztak. nem voltam féltékeny ha nélkülem buliztak, én is jàrtam el úgy, és kb egész este eszembe se jutott, hogy van baràtom. de persze amikor együtt voltunk akkor jòl éreztem magam. de ha közelgett valami fontosabb esemény,szülinap,karàcsony, akkor mindeg felmerült bennem, hogy együtt leszünk - e még akkor?

aztàn ezek a kapcsolatok elkoptak, volt ami hosszabb ideig, volt ami csak pàr hónapig.

és úgy voltam vele, hogy egy darabig nem is kell kapcsolat, nem ismerkedem.

aztàn megismertem a pàromat, akivel egyböl megtalàltuk a közös hangot. azóta is minden napot, legyen bàrmilyen rossz is, 12ora munka stb.. minden napot bearanyoz:) és nem csak kis tàvlatokban nem kételkedek abban hogy együtt leszunk - e, hanem mindent vele képzelek màr el. és szerencsére ö is.

legjobb baràtom is egyben, mindent meg tudunk beszélni. sok közös hobbink lett, pedig alapjàban két különbözö személyiség vagyunk.

2014. okt. 5. 09:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomnál úgy éreztem, hogy ő az igazi. Így utólag visszatekintve volt egyetlen komoly probléma, ami később még több gondot okozhatott volna, de szerettük egymást nagyon, és ha okosabb, akkor legyőzhettük volna ezt. Sajnos az ő részéről végül elmúlt a szerelem, én meg kénytelen voltam továbblépni. Szerencsére segített kicsit abban, hogy kiábránduljak belőle. Azóta visszaállt a világ rendje és mi jó barátok vagyunk, szerelmes gondolatok nélkül.

Az az igazság, hogy le tudtam volna vele élni az életemet boldogan. Mivel azonban együtt nem megy, én csak remélem, hogy le tudja küzdeni és megtalálja a nagy szerelmét.


A párom pont olyan mint az exem, csak az ő egyetlen súlyos hibája nélkül. Ami korábban a konfliktust okozta, az benne abszolút nincs meg. Nagyon szeretem, és ami még fontosabb, hogy ő is őszintén.

Most róla gondolom, hogy ő az igazi, és bízom benne, hogy sok év múlva is így fogom gondolni. És hogy ő is.. :)

2014. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!